Jak zjistím, jaký je model mého traktoru John Deere?

Zjištění čísla modelu a výrobního čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na vašem stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu se zobrazí pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a výrobní číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).

Jak dekódovat sériové číslo traktoru John Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.

Jak zjistím, jaký je model mého traktoru John Deere?

Jak přečíst model John Deere?

První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru John Deere?

Znáte-li výrobní číslo traktoru John Deere, můžete zjistit rok výroby, továrnu, kde byl traktor vyroben, jaká převodovka a motor jsou na traktoru namontovány, úroveň emisí a další specifikace traktoru John Deere.
Kešované stránky

Kde se na traktoru nachází číslo modelu?

Na traktoru je však'také řada dalších čísel. Přímo pod tímto odkazem. Přímo tady je motor.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak zkontrolovat číslo VIN traktoru?

Číslo VIN se obvykle nachází na jednom nebo několika různých místech traktoru: buď uvnitř motorového prostoru nebo pod jeho kapotou; těsně pod sedadlem řidiče; nebo na identifikačním štítku připevněném k rámu v blízkosti místa, kde se převodovka stýká se skříní diferenciálu (tato poslední možnost je běžná u starších traktorů).

Jaké jsou všechny modely traktorů John Deere?

Výběr produktů velkých traktorů

  • Traktory řady 6 pro řádkové plodiny. 6R 175. Šestiválcové motory John Deere FT PowerTech™. …
  • Traktory pro pěstování řádkových plodin řady 7. 7R 210. Traktor. Motor HP1: 231 Max | 210 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory pro pěstování řádkových plodin řady 8. 8R 230. Traktor. Výkon motoru1: 253 Max | 230 k Jmenovitý výkon. …
  • Traktory řady 9 s pohonem 4WD. 9R 390. Traktor.

Jakého roku je můj traktor?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Kde se nachází číslo VIN na starém traktoru John Deere?

Číslo VIN se obvykle nachází na jednom nebo několika různých místech traktoru: buď uvnitř motorového prostoru nebo pod jeho kapotou; těsně pod sedadlem řidiče; nebo na identifikačním štítku připevněném k rámu v blízkosti místa, kde se převodovka stýká se skříní diferenciálu (tato poslední možnost je běžná u starších traktorů).

Kde najdu model a výrobní číslo?

Název modelu a výrobní číslo lze nalézt na několika místech v závislosti na výrobku: Štítek na zadní nebo spodní straně zařízení . Na originálním obalu a tištěném návodu k obsluze v něm.

Jak zjistím datum výroby sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak se čte číslo VIN traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje jak číslice, tak písmena . Prvních 9 znaků představuje kód výrobce'vozidla.

Jak přečtu číslo modelu traktoru John Deere?

Číslo modelu vašeho traktoru John Deere se může nacházet na jednom z několika různých míst v závislosti na typu vašeho zařízení. Zatímco číslo modelu je obvykle vytištěno žlutými písmeny na vnější straně vašeho zařízení, lze jej nalézt také na spodní straně identifikačního štítku výrobku (na fotografii je označeno červeně).

Můžete číslo VIN vyhledat online?

Na stránkách NHTSA.gov , můžete zadat dotaz na VIN konkrétního vozidla'a zjistit konkrétní informace zakódované v čísle.

Jaký je rozdíl mezi modely John Deere A a B?

Traktor John Deere Model B byl dvouradličný traktor na řádkové plodiny, který společnost John Deere vyráběla v letech 1935 až 1952 a jeho přímí následovníci se vyráběli až do roku 1960. Model B byl zmenšenou a levnější verzí traktoru John Deere Model A. Po něm následovaly modernizované modely 50, 520 a 530.

Jaký je nejoblíbenější traktor John Deere, který byl kdy vyroben?

Model 4020 je jedním z nejoblíbenějších traktorů, které kdy společnost Deere & Company vyrobila. Rok 1965 přinesl standardní model 5020, který byl nejvýkonnějším modelem s pohonem dvou kol v oboru, spolu s modely 1020, 2020 a modelem 2510 o výkonu 54 koní (40 kW). V roce 1966 tvořil model 4020 48 % všech prodejů traktorů John Deere.

Poznáte rok výroby podle výrobního čísla?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jaký je rok výroby modelu A John Deere?

Kdy byl model A John Deere představen? První traktor John Deere Model A byl vyroben v dubnu 1934 a byl vybaven působivým motorem o výkonu 25 koní a čtyřstupňovou převodovkou.

Kde se nachází 17místné sériové číslo traktoru John Deere?

Sériové číslo modelu sekačky John Deere s pojezdem je vytištěno na identifikačním štítku umístěném pod sedadlem obsluhy'nebo na zadní straně spodního rámu mezi zadními koly . Sériové číslo (PIN) má 13 nebo 17 číslic.

Jak identifikovat model?

2. Použijte název modelu z Nastavení

  1. Otevřete nabídku nastavení telefonu. Android 10. Klepněte na položku Nastavení > O telefonu > Model Android 8.0 nebo 9.0. Klepněte na Settings > System > About phone > Model Android 7.x nebo nižší. Klepněte na Nastavení > O telefonu/tabletu > Číslo modelu.
  2. Poznamenejte si číslo modelu.

Které číslo je číslo modelu?

Číslo modelu se nachází na spodní, zadní nebo boční straně výrobku . V případě některých mobilních telefonů a jiných mobilních zařízení může být číslo modelu v přihrádce na baterii.

Lze vyhledat datum výroby podle čísla VIN?

Podívejte se na identifikační číslo vozidla (VIN), které můžete dekódovat a zjistit datum výroby . Čísla VIN jsou obvykle umístěna směrem dolů na čelním skle vozidla, ale pokud tam své číslo nevidíte, můžete se podívat také do technického průkazu nebo na stránku s prohlášením o pojištění.

Jak poznat rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Datový kód motoru je zabudován do výrobního čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno něco takového: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Co znamenají jednotlivé číslice v čísle VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vozidla nebo výrobní divizi.

Co znamená písmeno R na traktorech John Deere?

Zkratka "R" ve slově John Deere znamená " Row-Crop ." Je to označení pro traktory, které se obvykle používají pro zemědělské operace.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: