Jak zjistím stáří svého traktoru Massey Ferguson?

Pro určení modelu traktoru a roku výroby zkontrolujte štítky s výrobním číslem motoru (SN). Štítek SN se nachází na různých místech na přístrojové desce v závislosti na modelu.

Jak přečíst výrobní číslo traktoru Massey Ferguson?

Sériové číslo zjistíte tak, že se podíváte na přístrojovou desku pod sloupkem řízení . U modelů jej lze nalézt také na pravé straně motoru pod bateriovou vanou.

Jak zjistím, jak starý je můj traktor Massey Ferguson?

Jak podle výrobního čísla zjistíte, jak je traktor starý?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak zjistím, v jakém roce byl můj traktor vyroben?

K potvrzení stáří vašeho traktoru použijte výrobní číslo motoru'jako vodítko . Při objednávání některých dílů motoru může být navíc vyžadováno výrobní číslo. Jako vodítko použijte stránku se sériovým číslem motoru. Data odlití lze použít k potvrzení (nebo zpochybnění) roku výroby a dalších informací, které máte o svém traktoru k dispozici.

Jak zjistím, jaký je model mého traktoru Massey Ferguson?

Jak zjistit číslo modelu traktoru Massey Ferguson

  1. Vyhledejte model nebo výrobní číslo vyražené na štítku na levé nebo pravé straně hlavního rámu. …
  2. Projděte si uživatelskou příručku dodanou s traktorem a zjistěte, zda je číslo modelu vytištěno na obálce, první nebo poslední straně.
  3. Tip: V případě, že se jedná o traktor, který je v provozu, je třeba se podívat na jeho údaje.

Kešované stránky

Jak se datuje výrobní číslo?

Určení data výroby na základě výrobního čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby . První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby.

Jaký je rok výroby traktoru Massey Ferguson?

TRAKTORY MASSEY FERGUSON – HISTORIE. Společnost Massey Ferguson vznikla spojením společností Massey-Harris a Ferguson v roce 1952 . Samostatné značky zůstaly zachovány až do roku 1958, kdy byly linky sloučeny a přejmenovány na Massey-Ferguson.

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistit rok výroby motoru podle sériového čísla?

Kód data výroby motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno následující číslo: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zkontrolovat číslo VIN na traktoru?

Číslo VIN se obvykle nachází na jednom nebo několika různých místech vašeho traktoru: buď uvnitř motorového prostoru nebo pod jeho kapotou; těsně pod sedadlem řidiče; nebo na identifikačním štítku připevněném k rámu v blízkosti místa, kde se převodovka spojuje se skříní diferenciálu (tato poslední možnost je běžná u starších traktorů).

Jaký byl rok výroby traktoru Massey Ferguson?

Společnost Massey Ferguson vyvinula širokou škálu zemědělských vozidel a má velký podíl na trhu po celém světě, zejména v Evropě. V prosinci 1957 sjel z výrobní haly traktor MF35 , který byl prvním traktorem značky Massey Ferguson.

Existuje způsob, jak zkontrolovat výrobní číslo?

Umístění sériového čísla se může lišit podle položky a výrobce. Dokonce i stejné výrobky od stejného výrobce se mohou lišit. Většina výrobků má číslo vyryté někde na výrobku nebo mají na výrobku připevněný štítek . Obvykle také najdete informace na obalu.

Je Massey Ferguson nejlepší traktor?

Traktory Massey Ferguson jsou obecně považovány za vynikající traktory . Jsou robustní a spolehlivé a v minulosti dokonce sloužily americké armádě.

Mají traktory Massey Ferguson titul?

To znamená, že zemědělský traktor, který používáte kolem svého pozemku, nebude mít titul . Jako doklad o vlastnictví budete mít pouze účtenku nebo fakturu.

Jaké je datum výroby?

Datum, kdy byl předmět poprvé vyroben nebo vytvořen .

Lze určit rok výroby podle čísla VIN?

Každé vozidlo vyrobené od roku 1981 má jedinečné identifikační číslo vozidla, zkráceně VIN. Číslo VIN obsahuje údaje specifické pro vozidlo, ke kterému je přiřazeno, včetně roku výroby vozidla. Desátá číslice každého VIN představuje rok výroby vozidla .

Která číslice udává rok v čísle VIN?

Desátá číslice čísla VIN slouží k identifikaci roku výroby vozidla pomocí řady číslic a písmen, jak je uvedeno v tabulce roku čísla VIN.

Jaké je datum na výrobním čísle?

Aplikace Excel ukládá data jako pořadová sériová čísla, aby je bylo možné použít při výpočtech. Ve výchozím nastavení je 1. leden 1900 pořadové číslo 1 a 1. leden 2008 je pořadové číslo 39448, protože je 39 447 dní po 1. lednu 1900. Většina funkcí automaticky převádí hodnoty data na pořadová čísla.

Jaké je datum výroby čísla VIN?

Většina vozidel má VIN, jedinečný identifikační kód složený ze 17 znaků (číslic a písmen). Obsahuje informace o výrobci a datu výroby. Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici čísla VIN .

Lze číslo VIN vyhledat online?

Na stránkách NHTSA.gov , můžete zadat dotaz na konkrétní vozidlo'VIN a zjistit konkrétní informace zakódované v čísle.

Jaký motor používá společnost Massey Ferguson?

Traktory Massey Ferguson jsou vybaveny motory Iseki . Motory Iseki jsou k dispozici buď pouze jako traktor, traktor-nakladač-nakladač nebo traktor s nakladačem.

Jak zjistím své výrobní číslo a model?

A. Okamžitě získáte sériové číslo vašeho počítačového systému. Nyní k získání čísla modelu pokračujte a zadejte wmic. Space CS product space získat název space v amee.

Mohu k nalezení svého sériového čísla použít číslo IMEI?

Ne, číslo IMEI (International Mobile Equipment Identity) a sériové číslo nejsou totéž.

Který model traktoru Massey Ferguson je nejlepší?

Nejoblíbenější modely traktorů Massey jsou Massey Ferguson 241 DI Maha Shakti , Massey Ferguson 1035 DI a Massey Ferguson 7250 Power Up atd. Modely minitraktorů Massey Ferguson jsou Massey Ferguson 6028 4WD, Massey Ferguson 5118 atd.

Jaký traktor je lepší New Holland nebo Massey Ferguson?

Výběr mezi traktory New Holland a Massey Ferguson závisí na vašich konkrétních potřebách, preferencích a rozpočtu. Traktory New Holland nabízejí pohodlnou jízdu, snadné ovládání a stylový design, ale mohou být dražší . Traktory Massey Ferguson jsou známé svými výkonnými motory, odolností a cenovou dostupností.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: