Jak zjistím své sériové číslo bez iPhonu?

Pokud nemáte své zařízení Existuje několik míst, kde můžete zkontrolovat sériové číslo nebo číslo IMEI/MEID. Ve webovém prohlížeči přejděte na stránku appleid.apple.com. Přihlaste se pomocí Apple ID, které používáte ve svém zařízení. Vyberte sekci Zařízení.

Jak zjistím sériové číslo telefonu bez telefonu?

Zavolejte na místní pobočku operátora a požádejte o sériové číslo . V případě, že sériové číslo nenajdete na telefonu, jeho obalu ani na svém online účtu, můžete zavolat na nejbližší pobočku operátora a požádat o sériové číslo.

Jak mohu zjistit své sériové číslo bez iPhonu?

Jak zjistím sériové číslo iPhonu na dálku?

Jak zjistit sériové číslo iPhonu'na jiném zařízení Apple

 1. Na jiném zařízení spusťte aplikaci Nastavení.
 2. Klepněte na své jméno v horní části obrazovky.
 3. Přejděte dolů na seznam dalších zařízení připojených k vašemu Apple ID.
 4. Klepněte na položku pro iPhone. Zobrazí se informace o tomto telefonu včetně sériového čísla.

Stránka v mezipaměti

Mohu na iCloudu vidět své sériové číslo?

Pokud iPad ztratíte nebo vám ho ukradnou, můžete sériové číslo zjistit, pokud jste ho propojili s účtem Apple ID . Navštivte stránku appleid.apple.com a přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů Apple ID. Vyberte zařízení a zjistěte sériové číslo. Sériové číslo vám může poskytnout také podpora společnosti Apple.

Mohu vyhledat sériové číslo zařízení Apple?

To své můžete zjistit třemi způsoby:

 1. Viz Nastavení → Obecné → O zařízení → Sériové číslo v zařízení.
 2. Podívejte se na zadní stranu zařízení nebo na přihrádku na SIM kartu.
 3. Použijte zobrazení informací v aplikaci iPhone Backup Extractor na svém zařízení.

Jak zjistím sériové číslo telefonu online?

 1. Přejděte do Nastavení a poté klepněte na položku O telefonu.
 2. Na obrazovce se zobrazí podrobnosti o čísle telefonu, IMEI, čísle modelu a sériovém čísle.

Mohu k nalezení sériového čísla použít číslo IMEI?

Ne, číslo IMEI (International Mobile Equipment Identity) a sériové číslo nejsou totéž.

Je sériové číslo stejné jako číslo IMEI?

V závislosti na operátorovi bude mít vaše zařízení buď IMEI, nebo MEID. Tato dvě čísla se liší od sériového čísla . Používají se na mezinárodní nebo globální úrovni, nejen u výrobců. Oba typy čísel mohou poskytovatelům sítí pomoci při vyhledávání odcizeného nebo ztraceného zařízení.

Lze sledovat sériové číslo?

Sériová čísla a čísla šarží jsou sledována pomocí technologie čárových kódů a softwaru. Pomocí čárových kódů lze rozpoznat čísla šarží při příjmu, odeslání nebo obojí, což umožňuje sledovat výrobky v celém dodavatelském řetězci.

Je ID zařízení Apple stejné jako sériové číslo?

ID zařízení jsou uložena v mobilním zařízení a jsou oddělena od sériových čísel hardwaru, která přiděluje výrobce zařízení k identifikaci zařízení a lze je použít pro účely inventarizace. Mezi nejoblíbenější ID zařízení patří Google Advertiser ID (GAID) pro zařízení se systémem Android a Apple'IDFA pro zařízení se systémem iOS.

Jak mohu získat své sériové číslo?

Sériová čísla se obvykle nacházejí na štítku na položce, ale v některých případech jsou vytištěna v návodu nebo na kusu papíru, který byl dodán s položkou .

Jak zjistím sériové číslo svého telefonu?

A podvodně objednat opravu nebo náhradní díly pod vaším . Zásady: V případě, že se jedná o telefon, který se nachází v blízkosti telefonu, můžete se obrátit na výrobce, který má v úmyslu prodat telefon. Jo, tohle jsem věděl taky. Hele můžeš mi ukázat, jak se hraje wordle.

Dá se z IMEI zjistit sériové číslo iPhonu?

U výše uvedených šesti iPhonů je možné najít sériové číslo v Nastavení a IMEI/MEID (MEID je prvních 14 číslic IMEI) na zadní straně. Podobně, jakmile potřebujete nějakou podporu, ale nemůžete otevřít nabídku Nastavení, můžete místo sériového čísla použít IMEI/MEID.

Jak získám sériové číslo zařízení?

Řešení:

 1. V systémových nastaveních zařízení': Settings->System->About Tablet->Model->Serial number.
 2. Na maloobchodním balení zařízení. Sériové číslo zařízení'najdete na zadní straně krabice.
 3. Na zadním krytu zařízení. Sériové číslo zařízení'najdete na štítku umístěném na zadní straně zařízení.

Jak najdu sériové číslo telefonu?

Systém: V systému je možné zjistit, zda je telefonní číslo v systému. A pak v této nabídce najděte informace o telefonu U některých telefonů bude sériové číslo v této nabídce. A u jiných budete možná muset kliknout na položku stav.

Mohu k nalezení svého sériového čísla použít číslo IMEI?

Ne, číslo IMEI (International Mobile Equipment Identity) a sériové číslo nejsou totéž.

Je sériové číslo specifické pro dané zařízení?

Sériové číslo je jedinečné číslo přidělené výrobcem (například společností Samsung), které pomáhá identifikovat jednotlivé zařízení, například telefon, tablet, televizor atd. Například sériové číslo vašeho telefonu'se bude lišit od všech ostatních telefonů, které společnost Samsung vyrobila.

Je název zařízení sériové číslo?

Další metoda při přihlášení do zařízení Windows:
Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu systému Windows v levém dolním rohu obrazovky. Název zařízení je vaše sériové číslo .

Je moje IMEI stejné jako moje sériové číslo?

V závislosti na operátorovi bude mít vaše zařízení buď IMEI, nebo MEID. Tato dvě čísla se liší od sériového čísla . Používají se na mezinárodní nebo globální úrovni, nejen u výrobců. Oba typy čísel mohou poskytovatelům sítí pomoci při vyhledávání odcizeného nebo ztraceného zařízení.

Lze číslo IMEI použít jako sériové číslo?

Na druhou stranu se IMEI nebo MEID používá pouze u telefonů nebo jiných komunikačních zařízení . V závislosti na operátorovi bude mít vaše zařízení buď IMEI, nebo MEID. Tato dvě čísla se liší od sériového čísla. Používají se na mezinárodní nebo celosvětové úrovni, nejen u výrobců.

Jak zjistím sériové číslo svého zařízení?

Dokud se nepodíváte na informace o odposlechu telefonu. O telefonu, jakmile jste v zařízení se systémem Android. O nastavení telefonu přejděte. Dolů, dokud neuvidíte místo, kde je napsáno model zde'budete moci vidět vaše zařízení Android.

Jak získám sériové číslo svého telefonu?

Systém.

Jaké údaje můžete získat z čísla IMEI?

Pokud tedy máte funkční mobilní telefon připojený k mobilní síti, je váš telefon již zaregistrován. Číslo IMEI odhaluje podrobnosti o telefonu, aniž byste jej museli fyzicky mít, včetně značky a modelu, roku vydání a dalších specifikací .

Jak lze získat telefonní číslo bez telefonu?

Zaregistrujte se do služby Google Voice & získejte své číslo.

 1. Přejděte na stránku voice.google.com.
 2. Přihlaste se ke svému účtu Google.
 3. Přečtěte si podmínky služby a zásady ochrany osobních údajů. klepněte na tlačítko Pokračovat.
 4. Dostupná čísla můžete vyhledat podle města nebo směrového čísla. …
 5. Vedle požadovaného čísla klikněte na tlačítko Vybrat.
 6. Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Co lze sledovat pomocí IMEI?

Jedním z takových identifikátorů je číslo IMEI, což je zkratka pro International Mobile Equipment Identity. Pomocí čísla IMEI lze sledovat mobilní telefon a zjistit jeho přesnou polohu. Sledování pomocí IMEI lze provést prostřednictvím mobilního operátora, orgánů činných v trestním řízení (např. policie) nebo aplikací třetích stran.

Mohu najít své zařízení pomocí čísla IMEI?

IMEI také odemyká práva správce k ovládání telefonu. Jakmile znáte číslo IMEI, spustíte software IMEI Online Tracking a ten zjistí jeho polohu ! Můžete zadat do Googlu "IMEI tracker online zdarma" nebo "IMEI tracker online" a najdete různé možnosti.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: