Jak zjistím, z jakého roku je moje sekačka John Deere?

Výrobní číslo sekačky'by mělo být šestimístné. První dvě čísla odpovídají měsíci výroby sekačky, druhá dvě odpovídají dni výroby a třetí dvě odpovídají roku výroby.

Jaký je rok výroby sekačky John Deere podle výrobního čísla?

V jakém roce byla vaše sekačka John Deere vyrobena?

MODEL ROK POČÁTEČNÍ SÉRIOVÉ ČÍSLO
John Deere model 70 1953 1954 1955 1956 7000001 7006692 7017501 7034950
John Deere Model 80 1955 1956 Konečný 8000001 8000775 7034950
John Deere model 100 1975 1976 1977 1978 30001 55001 70001 80001
John Deere model 102 2006 010001

V mezipaměti

Jak zjistím, z jakého roku je moje sekačka John Deere s pojezdem?

Jak zjistím, jaký je rok výroby mé sekačky s pojezdem?

Druhé dva dny. Takže tohle je dvanáctý ročník. A poslední dva jsou rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994. Takto'se dá zjistit stáří vaší staré. Travního traktoru.

Jak přečíst výrobní číslo traktoru John Deere?

Vyhledání čísla modelu a sériového čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu se zobrazí pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a sériové číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).
V mezipaměti

Jak dekódovat čísla modelů John Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně schopností: D, E, M a R.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Co znamenají čísla na traktorech John Deere?

Nálepka: Na vozidle John Deere je umístěn nápis „Deere“. Modelová čísla traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má.

Kde se nachází číslo modelu na mé sekačce John Deere s pojezdem

Sekačky s pojezdem s nulovým obracením
Číslo modelu traktoru John Deere Zero-Turn Rider najdete žlutými písmeny na přední straně stroje nebo na identifikačním štítku výrobku, který se nachází pod sedadlem (pro zobrazení zvedněte sedadlo).

Jak zjistím, z jakého roku je můj traktor John Deere 318?

Sériová čísla traktorů John Deere 318 začínají v zásadě písmenem „M00318X“. Za ním následuje skupina šesti číslic, například 285073. Celé výrobní číslo vyražené na štítku bude tedy vypadat asi takto: M00318X285073. Těchto posledních šest číslic označuje rok výroby .

Kde se nachází sedmnáctimístná sada sériových čísel John Deere?

Sériové číslo modelu sekačky John Deere s pojezdem je vytištěno na identifikačním štítku umístěném pod sedadlem obsluhy'nebo na zadní straně spodního rámu mezi zadními koly . Sériové číslo (PIN) má 13 nebo 17 číslic.

Co znamenají čísla na sekačkách John Deere s pojezdem?

Pětku nemám, takže tu přeskočíme a pak sedmičku. Velká další číslice může být buď pět, nebo tři pět znamená naftu tři znamená plyn poslední číslice. Čtyři osm nebo devět čtyři. Znamená čtyřkolku.

Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak se čte číslo VIN traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje jak číslice, tak písmena . Prvních 9 znaků představuje kód výrobce'vozidla.

Jaký je rok výroby traktoru John Deere?

John Deere byl kovář, který v roce 1837 vyvinul první komerčně úspěšný samonasávací ocelový pluh a založil společnost, která dodnes nese jeho jméno.

Jak staré jsou traktory John Deere?

1837 . John Deere vstupuje do podnikání s traktory dvěma modely, Waterloo Boy a John Deere Tractor.

Kde je výrobní číslo na sekačce John Deere s pojezdem?

Číslo. Zatím'není pod sedadlem není'pod kapotou. Ani vedle. Baterie je vždy na posledním místě, které byste hledali, což by bylo pod velrybou kola pokrytou prachem.

Jak staré jsou sekačky John Deere?

Položení základů. Společnost John Deere vstoupila na trh s travními traktory v roce 1963, kdy byl v Horiconu ve Wisconsinu představen model 110. Čtyřtaktní benzinový palubní motor o výkonu 7 k využíval nárůstu sekání trávy, které se v té době stávalo oblíbenou volnočasovou aktivitou.

Jak poznat rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Kód data výroby motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno následující číslo: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Jaké je datum výroby?

Datum, kdy byl předmět poprvé vyroben nebo vytvořen .

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak stará je moje sekačka podle výrobního čísla?

Je to tedy jednoduché. Toto. Zde naleznete nálepku, která vám sdělí všechny informace. Máte zde číslo modelu a sériové číslo.

Kdy byl vyroben model A John Deere?

1934
Společnost John Deere reagovala v roce 1928 svým prvním traktorem pro všeobecné použití, modelem „GP“. O několik let později, v roce 1934, uvedla společnost Deere na trh svůj první model „A“ a v roce 1935 jeho menší protějšek „B“.

Která číslice udává rok v čísle VIN?

Desátá číslice
Desátá číslice každého čísla VIN představuje rok výroby vozidla. Zde je jednoduchá tabulka s rokem výroby VIN, která vám pomůže rozluštit rok výroby vašeho vozidla.

Dokážete podle čísla VIN určit rok výroby?

Následující informace o identifikačních číslech vozidel (VIN) umístěných na podvozku pomohou určit rok výroby vozidla. Jak již bylo uvedeno, rok výroby vozidla'se označuje písmenem nebo číslem na desáté pozici zleva v čísle VIN. Jak je uvedeno výše, desátý znak kódu VIN označuje jeho modelový rok.

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak přečíst data výrobce?

Často se objevují jako kódy, které se skládají z řady písmen a/nebo číslic používaných výrobci k identifikaci data a času výroby , např. MMDDRR. Například "112922" by se četlo jako 29. listopadu 2022.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: