Jak zjistím, z jakého roku je můj traktor?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok výroby. Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933. Přibližně od roku 1938 zavedla společnost Case sedmimístný systém číslování.

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Kde se nachází číslo VIN na traktoru Case?

Číslo VIN na traktoru Case najdete na několika místech. První místo, které hledejte, je pod kapotou na bloku motoru, hlavě válců na straně řidiče nebo na požární stěně . Dále jej hledejte na lištách rámu nebo příčnících tak, že se podíváte mezi pneumatiky a blatníky (nebo pod ně, pokud máte pneumatiky se širokým rozvorem).

Jak identifikuji svůj traktor?

Traktor lze nejlépe identifikovat podle výrobního čísla. Sériová čísla traktorů 9N-2N a 8N jsou umístěna na levé straně bloku motoru, těsně pod hlavou a za olejovým filtrem. Čísla obvykle nejsou vyražena příliš hluboko (nebo velmi rovně).

Kde se nachází výrobní číslo na traktoru Case 530?

Sériové číslo se u většiny traktorů Case nachází vyražené na výrobním štítku připevněném na přístrojové desce. Může být také na skříňce s nářadím.

Která číslice udává rok v čísle VIN?

Desátá číslice čísla VIN slouží k určení roku výroby vozidla pomocí řady číslic a písmen, jak je uvedeno v tabulce s číslem VIN rok.

Jaké je datum na výrobním čísle?

Aplikace Excel ukládá data jako pořadová sériová čísla, aby je bylo možné použít při výpočtech. Ve výchozím nastavení je 1. leden 1900 pořadové číslo 1 a 1. leden 2008 je pořadové číslo 39448, protože je 39 447 dní po 1. lednu 1900. Většina funkcí automaticky převádí hodnoty data na pořadová čísla.

Kolik číslic má VIN traktoru?

Takže číslo modelu traktoru bude na traktoru na boku číslo modelu čelního nakladače bude přímo zde. Ale na traktoru je také řada dalších čísel. Přímo pod

Kde se nachází čárový kód VIN?

Většina značek automobilů má čárový kód VIN na vnitřní straně dveří řidiče. Automobily General Motor'mají VIN kód také na palubní desce na straně řidiče. Čárové kódy na palubní desce GM jsou pro většinu čteček čárových kódů obzvláště obtížně čitelné, protože čárový kód musí být čten přes čelní sklo automobilu.

Jak přečíst výrobní číslo traktoru Case?

Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například sériové číslo 395602 by bylo : 36-3 = 1933. Přibližně od roku 1938 přijala společnost Case sedmimístný systém číslování. Chcete-li určit rok výroby u sedmimístného čísla před rokem 1953, vezměte první dvě číslice a odečtěte čtyři.

Jak zjistím značku a model svého traktoru?

Trávníkové traktory mají identifikační štítek obvykle pod pravým předním kolem . V opačném případě lze identifikační štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

V jakém roce byl vyroben traktor Case 530?

Technické údaje

Značka: Ji Case Model: Case Case 2: 530 Rok výroby: 1960-1969
Motor-Cyl(y)-CID: 4/188 Převodovka-STD: Volitelná:
Standardní: 12/3 Fwd/Rev Volitelná: 12/12 Mfwd-Std/Opt:
Pneumatiky-Std: Rozvor kol: palce: Otáčky Pto: 540
CAT I-3pt Hitch: True Mají traktory VIN nebo sériová čísla? Na traktoru je obvykle mnoho různých čísel. Motor, přední náprava a kabina mohou mít svá vlastní výrobní čísla. Různé součásti mohou mít čísla dílů nebo odlitků. Ujistěte se, že jste skutečně našli výrobní číslo traktoru, a ne některé z těchto dalších čísel.

Jak přečíst číslo VIN pro modelový rok?

Následující informace o identifikačních číslech vozidel (VIN) umístěných na podvozku pomohou určit rok výroby vozidla. Jak již bylo uvedeno, rok výroby vozidla'se označuje písmenem nebo číslem na desáté pozici zleva v čísle VIN. Jak je uvedeno výše, desátý znak VIN označuje jeho modelový rok .

Vypovídá číslo VIN o datu výroby?

Obsahuje informace o výrobci a datu výroby . Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici kódu VIN. Všimněte si, že v různých obdobích existovaly různé způsoby označování data výroby vozidla.

Jak dekódovat kód data výroby?

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě čísla jsou pro týden, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jak převést sériové číslo na datum?

Chcete-li takové sériové číslo převést na datum, stačí změnit formát čísla buňky . Za tímto účelem jednoduše vyberte možnost Datum v poli Formát čísla na kartě Domů. Chcete-li použít jiný než výchozí formát, pak vyberte buňky se sériovými čísly a stisknutím klávesové zkratky Ctrl+1 otevřete dialogové okno Formátovat buňky.

Která číslice VIN je rok?

Desátý znak

Desátý znak v sedmnáctimístném čísle VIN představuje modelový rok vozidla.

Může mi číslo VIN napovědět, jaký mám model?
Číslo VIN se obvykle skládá z:

Udává výrobce, rok výroby, značku a model , úroveň výbavy včetně jedinečných vlastností a specifikací.

Lze zkontrolovat čísla VIN online zdarma?
Číslo VIN si můžete zdarma ověřit na stránkách National Insurance Crime Bureau (NICB), VehicleHistory.com nebo iSeeCars.com/VIN . Stačí zadat číslice vašeho vozu a tyto stránky provedou vyhledání VIN a poskytnou vám informace o vozidle. Pro získání úplného obrazu byste však měli použít více než jednu z těchto stránek.

Mohu si vyhledat číslo VIN online?

Jedná se o dvoufázový proces: Krok 1: Přejděte na stránku https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/ a zadejte celý VIN do dekodéru NHTSA'VIN a poté klikněte na tlačítko Dekódovat VIN . Krok 2: Podívejte se do pole ve spodní části výsledku stránky, kde je výslovně uveden výrobní závod a země pro hledané vozidlo.

Co znamenají čísla na traktoru?

První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jak určíte výrobní číslo?

Na spodní nebo zadní straně spotřebiče často najdete štítek se sériovým číslem . Můžete také zkontrolovat krabici nebo dokumentaci k výrobku, která byla dodána, pokud máte ještě obal.

Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Co znamená číslo modelu značky?

Číslo modelu je kombinace písmen, číslic nebo znaků označující výrobce, značku, konstrukci nebo výkon spotřebiče .

Jaký je rok výroby traktoru Case 2294?

Traktor CaseIH 2294

Sériová čísla traktorů 2294

Umístění: V České republice je v současné době v provozu řada strojů a zařízení, které jsou určeny k výrobě a prodeji:

Uvnitř kabiny nebo na pravém předním rámu
1984 : 1985:
Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru Case? 9931808
9938113
9941577

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: