Jak zjistím, zda je kazeta do tiskárny kompatibilní?

Zkontrolujte krabici, ve které byla vaše tiskárna dodána. Na většině krabic tiskáren je přímo na krabici jasně uvedeno, které kazety jsou s tiskárnou kompatibilní. Najděte model tiskárny na webových stránkách výrobce. Příslušné kazety by měly být uvedeny na stránce tiskárny.

Jak zjistím, jaká kazeta je vhodná pro moji tiskárnu?

Případně můžete vyhledat číslo nebo typ kazety v návodu k obsluze tiskárny' . Pokud již nemáte příručku k tiskárně' můžete tyto informace najít na internetu vyhledáním čísla modelu tiskárny' které se často nachází na samotné tiskárně.
Cached

Jak zjistím, zda je kazeta do tiskárny kompatibilní?

Může jakákoli kazeta fungovat pro jakoukoli tiskárnu?

Tiskárny potřebují ke svému fungování specifické kazety, proto máme na celém webu přehledné seznamy, jaký inkoust funguje v jakékoliv tiskárně. V tiskárně nelze použít jen tak nějaký model/značku kazety , i když vypadají stejně.

Co dělat, když tiskárna nerozpozná inkoustovou kazetu?

Krok 5 po čekání. Období zapojte tiskárnu. Nezapínejte ji však. Nyní pokračujte v instalaci nové kazety. Krok 6 Jakmile je nová kazeta na místě, zapněte tiskárnu.

Jsou všechny inkoustové kazety kompatibilní?

Upozornění – ne všechny kazety jsou stejné ! Různé společnosti a webové stránky nakupují a vyrábějí kazety od různých dodavatelů. Různé tiskárny používají inkoustové nebo tonerové kazety různým způsobem. Co fungovalo u jedné tiskárny, nemusí fungovat u jiné.
Cached

Mohu v tiskárně HP použít inkoust jiné značky?

Lze v tiskárnách HP používat generický inkoust? Ano, v tiskárnách HP můžete používat generický inkoust . Zkuste vypnout ochranu kazet HP, protože to pomůže zabránit blokování tiskáren pomocí aktualizací. V nabídce tiskárny přejděte do nastavení a uvidíte tam možnost, jak ji zakázat.

Pasují všechny inkoustové kazety HP do všech tiskáren?

Odpověď zní ne, i když vypadají podobně a pravděpodobně se vejdou do vaší tiskárny, nebudou tisknout, pokud budou nainstalovány do nesprávné tiskárny . Kazety HP 63 nebudou fungovat v tiskárně, která používá kazety HP 64.

Je v pořádku použít pro tiskárnu HP inkoust jiné značky?

Ano, v tiskárnách HP můžete používat generický inkoust. Zkuste vypnout ochranu kazet HP, protože to pomůže zabránit blokování tiskáren pomocí aktualizací. V nabídce tiskárny přejděte do nastavení a uvidíte tam možnost, jak ji zakázat. Vyberte možnost „zakázat“ a poté klikněte na tlačítko Použít a Uložit.

Jak přimět tiskárnu HP, aby rozpoznala novou inkoustovou kazetu?

Nechte ji 30 sekund odpojenou ze zásuvky a poté ji znovu zapojte. Jakmile se spustí a bude připravena k provozu, zkuste nainstalovat inkoustovou kazetu. Znovu se vrátíte k tomu, že jste se rozhodli použít inkoustovou náplň. A doufat, že ji v pořádku rozpozná.

Jak přimět tiskárnu HP, aby rozpoznala inkoustové kazety?

Je to takhle. Dobře, když je vyjmutá. Poté odpojíte tiskárnu od napájení. Nechte ji 30 sekund odpojenou a pak ji znovu zapojte.

Proč moje tiskárna HP stále hlásí nekompatibilní inkoustovou kazetu?

Chybové hlášení nekompatibilní tiskové kazety HP může signalizovat, že vložená kazeta je ve špatném slotu . Když se zobrazí taková chyba, zkontrolujte, zda čísla modelů kazet odpovídají modelu vaší tiskárny a regionu vaší země'. Poté zkontrolujte, zda jsou kazety nainstalovány v odpovídajících slotech.

Proč tiskárna HP hlásí nekompatibilní tiskovou kazetu?

Chybové hlášení nekompatibilní tiskové kazety HP může signalizovat, že vložená kazeta je ve špatném slotu . Když se zobrazí taková chyba, zkontrolujte, zda čísla modelů kazet odpovídají modelu vaší tiskárny a regionu vaší země'. Poté zkontrolujte, zda jsou kazety nainstalovány v odpovídajících slotech.

Jak přimět tiskárnu HP, aby přijímala kompatibilní kazety?

Zde'je uvedeno, co je třeba udělat, aby tiskárna HP přijímala kompatibilní kazety:

 1. Vyčistěte kontaktní otvory.
 2. Resetujte vnitřní paměť tiskárny.
 3. Odstraňte ochranné pásky kazet.
 4. Ujistěte se, že jste vhodně vložili inkoustovou kazetu.
 5. Zkontrolujte, zda tiskárna neobsahuje aktualizace.
 6. Vypněte ochranu kazety HP.

Je v pořádku používat v tiskárně jiné kazety než HP?

Použití generické nebo doplněné inkoustové kazety nezpůsobí automatickou ztrátu záruky, ale je'důležité si uvědomit, že na poškození způsobené právě použitím jiného inkoustového produktu než HP se nevztahuje záruka na tiskárnu HP .

Co se stane, když do tiskárny HP vložíte nesprávnou inkoustovou kazetu?

Nesprávný spotřební materiál nainstalovaný do slotu:
V takovém případě tiskárna nefunguje a stále potřebuje novou kazetu . Vyjměte všechny kazety zpět z tiskárny a překontrolujte, zda byly ve správných barevných slotech a zda jsou přítomny všechny požadované kazety.

Proč tiskárna HP nechce přijmout novou kazetu?

Tiskárna HP nerozpozná novou inkoustovou kazetu:
Vyjměte starou kazetu a vložte do ní znovu předchozí. Restartujte zařízení a nyní by mělo fungovat. Pokud tomu tak není, bude možná nutné kazetu vyčistit. Některé novější modely laserových tiskáren HP'mají nastavení, které umožňuje používat v tiskárně pouze originální tonery HP.

Proč moje tiskárna HP nefunguje s novou kazetou?

Důvod může být zcela jednoduchý – vaše kazeta je suchá nebo ucpaná . Přesto přidání čerstvého inkoustu nemusí situaci vyřešit. Zkuste kazetu otřít hadříkem bez chloupků navlhčeným izopropylalkoholem. Nedotýkejte se kovových částí těchto kazet a čipu, abyste nepoškodili jejich elektrické kontakty.

Jak obelstít tiskárnu HP, aby přijímala doplněné kazety?

Vaše tiskárna si prázdné kazety pamatuje

 1. Vyjměte prázdnou kazetu a znovu ji naplňte.
 2. Vložte do tiskárny další plnou kazetu.
 3. Zapněte tiskárnu a počkejte, až rozpozná kazetu.
 4. Před tiskem zarovnávací stránky vyjměte další kazetu.

Proč tiskárna HP netiskne nekompatibilní kazety?

Chyby nekompatibilní kazety se mohou objevit, pokud dojde k poruše komunikace mezi tiskárnou a čipem na kazetě . Pokud je tiskárna zapnutá, odpojte napájecí kabel od tiskárny. Ponechte zástrčku odpojenou od napájení po dobu 60 sekund, znovu připojte napájecí kabel do sítě a zapněte tiskárnu.

Jak přimět tiskárnu HP, aby přijímala jiné kazety než HP?

Vložte nekompatibilní inkoustovou kazetu zpět do tiskárny HP . Vypněte tiskárnu, odpojte ji od zdroje napájení a počkejte 10-15 minut. Připojte tiskárnu ke zdroji napájení a znovu ji zapněte. Vložte nekompatibilní inkoustovou kazetu do tiskárny.

Jak obejít nekompatibilní kazety HP?

Jak obejít nekompatibilní inkoustovou kazetu HP pomocí aplikace HP Smart App

 1. Spusťte aplikaci Smart a otevřete „Stav tiskárny“.
 2. Vyhledejte tiskárnu s chybnou kazetou a klikněte na ni.
 3. Odpojte tiskárnu od sítě Wi-Fi a poté ji znovu připojte.
 4. Nyní se můžete vrátit k tisku, protože chyba bude opravena.

Je v pořádku používat v tiskárně jiné kazety než HP?

Použití generické nebo doplněné inkoustové kazety nezpůsobí automatickou ztrátu záruky, ale je'důležité si uvědomit, že na poškození způsobené právě použitím jiného inkoustového produktu než HP se nevztahuje záruka na tiskárnu HP .

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: