Jak zjistím, zda je moje inkoustová kazeta kompatibilní?

Zkontrolujte krabici, ve které byla vaše tiskárna dodána. Na většině krabic tiskáren je přímo na krabici jasně uvedeno, které kazety jsou s tiskárnou kompatibilní. Najděte model tiskárny na webových stránkách výrobce. Příslušné kazety by měly být uvedeny na stránce tiskárny.

Jsou inkoustové kazety vhodné pro všechny tiskárny?

Stručně řečeno, ne! Tiskárny potřebují ke svému provozu specifické kazety , proto máme na celé webové stránce přehledné seznamy, jaký inkoust funguje v každé tiskárně. Do tiskárny nelze použít jen tak jakýkoli model/značku kazety, i když vypadají stejně.

Jak zjistím, zda je moje inkoustová kazeta kompatibilní?

Jaké inkoustové kazety se hodí do mé tiskárny?

Příručka k tiskárně
Číslo inkoustové kazety'je také vytištěno v příručce k vaší tiskárně'. Číslo hledejte vedle nápisu „Číslo kazety“ nebo „Typ kazety“. Zapište si čísla na kus papíru nebo si vezměte příručku s sebou do obchodu, abyste mohli inkoustovou kazetu rychle najít.

Jak zajistím kompatibilitu inkoustových kazet?

7 věcí, které je třeba udělat, pokud tiskárna nerozpozná inkoustové kazety

 1. Vyčistěte kontaktní porty. …
 2. Obnovení vnitřní paměti. …
 3. Odstraňte ochranné proužky. …
 4. Zajistěte správné vložení inkoustové kazety. …
 5. Kontrola aktualizací tiskárny. …
 6. Zajistěte nákup správného spotřebního materiálu. …
 7. Vyhněte se používání opakovaně plněných inkoustových kazet.

Jak přimět tiskárnu HP, aby rozpoznala novou inkoustovou kazetu?

Nechte ji 30 sekund odpojenou ze zásuvky a poté ji znovu zapojte. Jakmile se spustí a bude připravena k provozu, zkuste nainstalovat inkoustovou kazetu. Znovu se vrátíte k tomu, že jste se rozhodli použít inkoustovou náplň. A doufat, že ji v pořádku rozpozná.

Mohu v tiskárně HP použít inkoust jiné značky?

Lze v tiskárnách HP používat generický inkoust? Ano, v tiskárnách HP můžete používat generický inkoust . Zkuste vypnout ochranu kazet HP, protože to pomůže zabránit blokování tiskáren pomocí aktualizací. V nabídce tiskárny přejděte do nastavení a uvidíte tam možnost, jak ji zakázat.

Poškozují kompatibilní inkoustové kazety tiskárnu?

Na trhu s inkoustem do tiskáren se objevuje spousta strašáků, kteří tvrdí, že cokoli, co není originální kazeta, poškodí vaši tiskárnu . To prostě není pravda, pokud si objednáte u renomovaných dodavatelů, jako je Stinkyink, obdržíte kvalitní schválené kazety, které jsou jednoduše nejlepší volbou pro vaši tiskárnu.

Jsou všechny inkoustové kazety HP kompatibilní?

Jsou zaměnitelné? Odpověď zní ne, i když vypadají podobně a pravděpodobně se vejdou do vaší tiskárny, nebudou tisknout, pokud budou nainstalovány do nesprávné tiskárny. Kazety HP 63 nebudou fungovat v tiskárně, která používá kazety HP 64 .

Proč tiskárna nepřijímá mou inkoustovou kazetu?

Zkontrolujte, zda jsou na kazetě kovové kontakty . Zkontrolujte, zda uvnitř tiskárny není připojovací bod . Suchým hadříkem bez chloupků lehce otřete kontakty na kazetách i tiskárně, abyste odstranili případné nečistoty nebo zbytky, přičemž dávejte pozor, abyste je nepoškodili. Vyměňte kazety v tiskárně.

Proč tiskárna nerozpozná nové inkoustové kazety?

Tip 1 – Resetování paměti tiskárny
Paměť vaší tiskárny'nemusela být vymazána. Stále detekuje data z použité kazety. Chcete-li tento problém vyřešit, znovu nainstalujte použitou inkoustovou kazetu. Odinstalujte novou inkoustovou kazetu.

Proč tiskárna HP nechce přijmout novou kazetu?

Tiskárna HP nerozpozná novou inkoustovou kazetu:
Vyjměte starou kazetu a znovu vložte předchozí. Restartujte zařízení a nyní by mělo fungovat. Pokud ne, bude možná nutné kazetu vyčistit. Některé novější modely laserových tiskáren HP'mají nastavení, které umožňuje používat v tiskárně pouze originální tonery HP.

Proč tiskárna HP nefunguje s novou kazetou?

Důvod může být zcela jednoduchý – vaše kazeta je suchá nebo ucpaná . Přesto přidání čerstvého inkoustu nemusí situaci vyřešit. Zkuste kazetu otřít hadříkem bez chloupků navlhčeným izopropylalkoholem. Nedotýkejte se kovových částí těchto kazet a čipu, abyste nepoškodili jejich elektrické kontakty.

Proč tiskárna nerozpoznává inkoustovou kazetu?

Zkontrolujte, zda jsou na kazetě kovové kontakty . Zkontrolujte, zda uvnitř tiskárny není připojovací bod . Suchým hadříkem bez chloupků lehce otřete kontakty na kazetách i tiskárně, abyste odstranili případné nečistoty nebo zbytky, přičemž dávejte pozor, abyste je nepoškodili. Vyměňte kazety v tiskárně.

Proč tiskárna HP hlásí nekompatibilní tiskovou kazetu?

Chybové hlášení Nekompatibilní tisková kazeta HP může signalizovat, že kazeta, kterou jste vložili, je ve špatném slotu . Když se zobrazí taková chyba, zkontrolujte, zda čísla modelů kazet odpovídají modelu vaší tiskárny a regionu vaší země'. Poté zkontrolujte, zda jsou kazety nainstalovány v odpovídajících slotech.

Jaký je rozdíl mezi originálními a kompatibilními inkoustovými kazetami?

Zjednodušeně řečeno, originální inkoustové nebo tonerové kazety vyrábí společnost, která vyrobila vaši tiskárnu, zatímco kompatibilní kazeta je kazeta vyrobená třetí stranou.

Proč tiskárna píše, že kazeta není kompatibilní?

Zpráva „Nekompatibilní kazeta“ může signalizovat, že kazeta byla vložena do nesprávného slotu. V případě, že se zobrazí taková chyba, zkontrolujte, zda čísla modelů kazet odpovídají modelu vaší tiskárny a vaší zemi/oblasti . Poté zkontrolujte, zda jsou správně nainstalovány v příslušných slotech.

Proč není inkoustová kazeta mé tiskárny HP kompatibilní?

Chybové hlášení Nekompatibilní tisková kazeta HP může signalizovat, že kazeta, kterou jste vložili, je ve špatném slotu . Když se zobrazí taková chyba, zkontrolujte, zda čísla modelů kazet odpovídají modelu vaší tiskárny a regionu vaší země'. Poté zkontrolujte, zda jsou kazety nainstalovány v odpovídajících slotech.

Proč nemohu pro svou tiskárnu HP použít generický inkoust?

Společnost HP zahájila praxi zákazu neautorizovaného inkoustu do tiskáren v roce 2016 aktualizací firmwaru, která znemožnila použití inkoustu třetích stran . To však nezabránilo tomu, aby se spotřebitelé rozhořčovali, že si nemohou se zakoupenými tiskárnami dělat, co chtějí, a kupovat si inkoustové kazety třetích stran, jaké chtějí používat.

Proč tiskárna HP stále hlásí nekompatibilní inkoustovou kazetu?

Zkontrolujte inkoustové kazety
Zkontrolujte, zda čísla modelů kazet odpovídají vaší tiskárně a zemi/oblasti, a poté zkontrolujte, zda jsou správně nainstalovány. Otevřete dvířka nebo víko přístupového prostoru pro kazety. Než budete pokračovat, počkejte, až se vozík přestane pohybovat.

Proč tiskárna HP hlásí, že inkoustová kazeta není kompatibilní?

Zpráva „Nekompatibilní kazeta“ může signalizovat, že kazeta byla vložena do nesprávného slotu. V případě, že se zobrazí taková chyba, zkontrolujte, zda čísla modelů kazet odpovídají modelu vaší tiskárny a vaší zemi/oblasti. Poté zkontrolujte, zda jsou správně nainstalovány v příslušných slotech.

Co dělat, když tiskárna nerozpozná inkoustovou kazetu?

Krok 5 po čekání. Obdoba zapojte tiskárnu do zásuvky. Nezapínejte ji však. Nyní pokračujte v instalaci nové kazety. Krok 6 Jakmile je nová kazeta na místě, zapněte tiskárnu.

Jak obejít nekompatibilní kazety HP?

Průvodce krok za krokem pro obejití nekompatibilních inkoustových kazet HP

 1. Vyjměte všechny kazety z tiskárny.
 2. Vložte nekompatibilní inkoustovou kazetu zpět do tiskárny.
 3. Vypněte tiskárnu a odpojte její napájecí kabel ze sítě. …
 4. Poté znovu zapojte napájecí kabel a zapněte tiskárnu.

Jak mohu zrušit nerozpoznání inkoustové kazety HP?

Pro potlačení této chyby vyjměte a znovu nainstalujte uvedenou kazetu 2,3krát, dokud pevně nesedí ve slotu, a očistěte kontakty kazety hadříkem. Pokud se tato chyba stále objevuje, zkuste kontaktovat tým péče o zákazníky společnosti HP. Tým společnosti HP vám pomůže s řešením.

Mohou kompatibilní kazety poškodit tiskárnu?

S kvalitní kompatibilní kazetou nedojde'k žádným následkům pro váš stroj. Někdy dodavatelé poskytují záruku vrácení peněz nebo dokonce záruku na tiskárnu, pokud se něco pokazí.

Jak obejít nekompatibilní kazetu?

Resetujte tiskárnu, abyste se zotavili z chyb nebo poruch tiskárny.

 1. Při zapnuté tiskárně odpojte napájecí kabel od tiskárny.
 2. Odpojte napájecí kabel od zdroje napájení.
 3. Počkejte 60 sekund.
 4. Znovu připojte napájecí kabel do zásuvky a k tiskárně. Poznámka: …
 5. Zapnutím tiskárny dokončete resetování.

Je v pořádku používat pro tiskárnu HP inkoust jiné značky?

Ano, v tiskárnách HP můžete používat generický inkoust. Zkuste vypnout ochranu kazet HP, protože to pomůže zabránit blokování tiskáren pomocí aktualizací. V nabídce tiskárny přejděte do nastavení a uvidíte tam možnost, jak ji zakázat. Vyberte možnost „zakázat“ a poté klikněte na tlačítko Použít a uložit.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: