Jak zjistím, zda je moje Toyota vyrobena v Japonsku nebo v USA?

Čísla VIN Toyoty začínající na "1", "4" nebo "5" představují vozidla smontovaná ve Spojených státech, čísla VIN začínající na "2" označují vozidla smontovaná v Kanadě a vozidla s čísly VIN začínajícími na "3" byla smontována v Mexiku. Vozidla s VIN začínajícími na "J" byla vyrobena v Japonsku.

Jak zjistím, zda je moje vozidlo z Japonska nebo USA?

Jednou z metod je použití identifikačního čísla vozidla neboli VIN . Není to všeobecně známo, ale místo výroby vozu lze snadno zjistit pouhým pohledem na první písmeno nebo číslo VIN. Pokud je první znak 1, 4 nebo 5, pak byl vůz vyroben ve Spojených státech.
Kešované stránky

Jak zjistím, zda je moje Toyota vyrobena v Japonsku nebo v USA?

Jak zjistím, zda je číslo VIN z Japonska nebo USA?

Tady'je rychlý způsob, jak začít: stačí si přečíst VIN (identifikační číslo vozidla), což je sériové číslo vozu. Vozy smontované v USA začínají číslem 1, 4 nebo 5. Auta montovaná v Japonsku mají VIN začínající písmenem J . Vozy montované v Kanadě začínají číslem 2.

Co mi říká číslo VIN vozu Toyota?

Váš jedinečný VIN vám poskytne informace, jako je rok výroby, barva, technické specifikace, instalovaná volitelná výbava a další .

Jaké modely Toyota se vyrábějí v USA?

 • Sienna. Toyota Motor Manufacturing, Indiana, Inc. ( …
 • Sequoia. Toyota Motor Manufacturing, Texas, Inc. ( …
 • Highlander. Toyota Motor Manufacturing, Indiana, Inc. ( …
 • RAV4 Hybrid. Toyota Motor Manufacturing, Kentucky, Inc. ( …
 • Camry. Toyota Motor Manufacturing, Kentucky, Inc. ( …
 • Avalon. …
 • Lexus ES 350. …
 • Tundra.

Vypovídá číslo VIN o tom, kde byl vůz vyroben?

Číslo VIN vám řekne, kdy a kde byl vůz vyroben . Řekne vám výrobce, rok výroby, značku a model a úroveň výbavy včetně jedinečných vlastností a specifikací. Číslo VIN vašeho vozu'lze použít ke sledování svolávacích akcí, registrací, záručních reklamací, krádeží a pojistného krytí.

Jak zjistíte, zda je vůz vyroben v USA?

První znak čísla VIN označuje zemi, ve které bylo vozidlo vyrobeno. Čísla VIN začínající na 1, 4 a 5 jsou vyrobena ve Spojených státech. Třetí číslo nebo písmeno používá výrobce vozidla k určení, o jaký druh vozidla se jedná: osobní automobil, nákladní automobil, autobus atd.

Která číslice VIN udává zemi výroby?

První skupina tří čísel a písmen v čísle VIN tvoří světový identifikátor výrobce (WMI). V této skupině první číslice nebo písmeno identifikuje zemi původu. Například vozy vyrobené v USA začínají číslicemi 1, 4 nebo 5. Kanada má číslici 2 a Mexiko číslici 3.

Jak zjistím stav výroby vozu Toyota?

Zobrazí se vám dvě záložky. Můj aktuální vůz je na vlastní kartě. Klepněte však na záložku nákup. A tam se zobrazí nový Yaris, který jsem'objednal, klepněte na něj. A zobrazí se sledování objednávky.

Co nám říká osmimístné číslo VIN?

Osmimístné číslo je trojčíslí, které budete moci najít také na dolním rohu čelního skla na straně řidiče. A opět zde.

Jak zjistíte, zda je Toyota vyrobena v USA?

VIN Toyoty začínající na "1", "4" nebo "5" představují vozidla smontovaná ve Spojených státech , VIN začínající na "2" označují vozidla smontovaná v Kanadě a vozidla s VIN začínajícím na "3" byla smontována v Mexiku. Vozidla s VIN začínajícími na "J" byla vyrobena v Japonsku.

Které vozy Toyota se vyrábějí v Japonsku v roce 2023?

Ačkoli má Toyota výrobní závody po celém světě, většina jejích vozů se stále vyrábí doma. V Japonsku se vyrábějí modely Corolla, RAV4, Camry, Prius a Yaris. Japonsko je stále největším světovým vývozcem vozů Toyota.

Jak zjistím, kde byl můj vůz vyroben?

Použití dekodéru NHTSA'VIN k určení závodu, kde se vozidlo vyrobilo. Mezi informace, které poskytuje dekodér VIN NHTSA, patří informace o výrobním závodě vozidla. Po vyhledání VIN se zobrazí výrobní závod a země, ve které je dané vozidlo vyrobeno.

Co znamená osmá číslice v čísle VIN?

A váš titul. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepší servis na internetu.

Jak zjistím, zda byla moje Toyota vyrobena v USA?

První tři číslice se nazývají World Manufacturer Identifier (WMI). Čísla VIN Toyota začínající na "1", "4" nebo "5" představují vozidla smontovaná ve Spojených státech , čísla VIN začínající na "2" označují vozidla smontovaná v Kanadě a vozidla s čísly VIN začínajícími na "3" byla smontována v Mexiku.

Co znamená osmé písmeno v čísle VIN?

A váš titul. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepší servis na internetu.

Co znamená sedmá číslice v čísle VIN?

Vzhledem k tomu, že norma VIN se používá již více než 30 let, je třeba vzít v úvahu 7. číslici pro určení modelového roku vozidla . Pokud je sedmá číslice číselná, je modelový rok v rozmezí let 1981 až 2009.

Jak zjistíte, zda je vozidlo Toyota vyrobeno v USA?

VIN Toyoty začínající na "1", "4" nebo "5" představují vozidla smontovaná ve Spojených státech , VIN začínající na "2" označují vozidla smontovaná v Kanadě a vozidla s VIN začínajícím na "3" byla smontována v Mexiku. Vozidla s VIN začínajícími na "J" byla vyrobena v Japonsku.

Jak zjistíte, kde bylo vozidlo vyrobeno?

Použití dekodéru NHTSA'VIN k určení závodu, kde se vozidlo vyrobilo. Mezi informace, které poskytuje dekodér VIN NHTSA, patří informace o výrobním závodě vozidla. Po vyhledání VIN se zobrazí výrobní závod a země, ve které je dané vozidlo vyrobeno.

Jaké jsou 3 nejdůležitější číslice VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vozidla nebo výrobní divizi.

Co znamená sedmé písmeno v čísle VIN?

Pokud je na 7. pozici VIN písmeno, pak je vaše vozidlo vyrobeno v letech 2010 až 2039 . Pokud je 7. pozice VIN číslem, pak je vaše vozidlo vyrobeno před rokem 2010.

Jak dekódujete VIN kód vozidla Toyota?

Zde'se dozvíte, co můžete poznat z jednotlivých znaků.

 1. 1. číslice: Země výroby.
 2. 2. a 3. číslice: Výrobce.
 3. 4. až 8. číslice: Výrobce: Značka vozidla, velikost a typ motoru.
 4. Devátá číslice: Bezpečnostní kód.
 5. Desátá číslice: kódová značka: Rok výroby.
 6. 11. číslice: číslice: výrobní závod.
 7. 12. – 17. číslice: číslo výrobního závodu: Sériové číslo.

Který vůz Toyota se stále vyrábí v Japonsku?

A skutečně jediné SUV, které se prodává v Severní Americe. To'se stále vyrábí v továrně Lexus v Japonsku, ale kromě cizího uzavírání souvisejících modelových rolí.

Která Toyota se vyrábí v Japonsku?

Japonsko

Operátor Současné hlavní produkty
Toyota Motor Corporation RAV4, Harrier, Corolla, Corolla Touring, Corolla Cross
Díly související s převodovkou, kované díly, díly související s motorem
Camry, Corolla Sport, Crown, Lexus ES, Prius, Prius PHV
Díly související s hnacím ústrojím

Která číslice kódu VIN označuje zemi, ve které bylo vozidlo vyrobeno?

První znak čísla VIN označuje zemi, ve které bylo vozidlo vyrobeno. Čísla VIN'začínající číslicemi 1, 4 a 5 jsou vyrobena ve Spojených státech.

Co znamenají 4. až 8. znak čísla VIN?

Čtvrtý až osmý znak udává značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii . Devátý znak je bezpečnostní kód, který identifikuje, že číslo VIN je autorizované výrobcem. Desátý znak je modelový rok vozidla.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: