Jak zjistíte stáří chladničky Frigidaire?

Vyhledávač stáří chladničky Frigidaire podle sériového čísla: Použijme například sériové číslo NF11910958. NF znamená, kde byla vyrobena. První číslice je rok, který je v tomto případě 2001.

Jak starý je můj spotřebič Frigidaire podle výrobního čísla?

Třetí znak odpovídá poslední číslici roku výroby . Desetiletí se neuvádí, což ztěžuje úplné určení stáří. Čtvrtý a pátý znak sériového čísla spotřebiče FRIGIDAIRE obsahuje týden výroby.
Kešované stránky

Jak zjistíte, jak je chladnička Frigidaire stará?

Jak staré je výrobní číslo mé chladničky?

Dvě písmena na začátku sériového čísla udávají měsíc a rok výroby . Kde se nachází můj model a výrobní číslo? První písmeno označuje měsíc . Druhé písmeno označuje rok.

Jak se čte modelové číslo chladničky Frigidaire?

Uvnitř dveří na stěně za spodní přihrádkou crisper. V zásuvce. Nebo za výklopnou deskou. V závislosti na modelu se štítek může nacházet také na rámu za dveřmi.

Jak je chladnička Frigidaire stará?

Frigidaire

Typ dceřiná společnost
Založeno 1918 (jako Guardian Frigerator Company) Fort Wayne, Indiana, USA
Sídlo Charlotte, Severní Karolína, USA
Produkty Pračky a sušičky prádla, chladničky, mrazničky, myčky nádobí, sporáky, pokojové klimatizace, odvlhčovače a mikrovlnné trouby.
Mateřská společnost Electrolux

Lze podle sériového čísla určit stáří spotřebiče?

Sériové číslo. Posledním (a nejpřesnějším) způsobem, jak určit stáří velkého spotřebiče, je jeho výrobní číslo . (Všimněte si, že výrobní číslo je pro určení stáří důležitější než číslo modelu). Použití sériového čísla funguje pouze u spotřebičů vyrobených od 70./80. let 20. století (omlouváme se za historické spotřebiče!).

Jak dlouho by měla chladnička vydržet?

10-15 let
Životnost typické chladničky se pohybuje v rozmezí 10-15 let , a pokud se stále nacházíte v první polovině tohoto rozmezí, měli byste mít dostatek času, než ji budete muset vyměnit. Pokud se nachází na horní hranici tohoto rozmezí, je pravděpodobně'na poslední cestě.

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak přečíst datum výroby na chladničce?

Čísla vašeho modelu v horním řádku a pak sériové číslo. Číslo. Tento má datumové razítko přímo zde. A pak vám může říci vaše elektrické kapacity, které jsou potřeba k jejímu provozu.

Co znamenají čísla v horní části chladničky?

Některé chladničky neukazují teplotu, ale fungují na nastavení, které je uvedeno od 1 do 5. V některých chladničkách je teplota uvedena na čísle. Čísla na číselníku teploty chladničky'udávají chladicí výkon . Čím vyšší je tedy nastavení, tím je chladnička chladnější. Zvolíte-li nastavení 5, bude vaše chladnička nejchladnější.

Co znamenají čísla na chladničce?

Jaké nastavení na chladničce je tedy nejchladnější (1 až 5)?
Na každé chladničce platí vždy následující pravidla pro nejchladnější nastavení: Čísla na číselníku teploty chladničky'označují výkon chladiva . Čím je číslo vyšší, tím nižší teplotu chladnička udrží. Nastavením na hodnotu 5 bude vaše chladnička nejchladnější.

Patří Frigidaire mezi low-endové značky?

Frigidaire je luxusní značka střední třídy s chladničkami, které jsou na trhu oblíbené pro zjednodušení každodenní rutiny kupujících. Jakkoli je tato značka brilantní, přesto má své vzestupy a pády jako cokoli jiného.

Kde se nachází sériové číslo chladničky Frigidaire?

Umístění vašeho modelu/sériového čísla se může lišit, ale nejčastěji ho najdete na jednom z následujících míst: Podél vnitřní boční lišty trouby a viditelné po otevření dvířek . Na levém bočním panelu a viditelné při otevření dvířek.

Jak zjistím, z jakého roku je moje sériové číslo?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistíte rok výroby spotřebiče?

Podívejte se na výrobní číslo
Sériové číslo v podstatě představuje kód data. Obvykle se setkáte s tím, že sériové číslo obsahuje směs číslic a písmen. U spotřebičů GE by první dvě písmena kódu měla představovat měsíc a rok výroby spotřebiče.

Mám vyměnit svou 15 let starou chladničku?

Kvalitní chladničky by měly vydržet zhruba 15 let, takže pokud je vaše chladnička starší než 10 let a začne zlobit, raději ji vyměňte.

Jak poznáte, že se vaše chladnička kazí?

Vidíte nadměrnou kondenzaci na potravinách .
Stejně jako v případě kažení může být i nadměrná kondenzace na potravinách známkou toho, že vaše chladnička dosluhuje. Ke správnému chlazení potravin potřebujete studený vzduch. Vnitřní teplota v chladničce by měla být trvale 40 °C nebo nižší, přičemž teplota v mrazničce by měla být 0 °C (FDA).

Lze podle sériového čísla poznat, jak je spotřebič starý?

Sériové číslo. Posledním (a nejpřesnějším) způsobem, jak určit stáří velkého spotřebiče, je jeho výrobní číslo . (Všimněte si, že výrobní číslo je pro určení stáří důležitější než číslo modelu). Použití sériového čísla funguje pouze u spotřebičů vyrobených od 70./80. let 20. století (omlouváme se za historické spotřebiče!).

Jak zjistit datum výroby?

Měsíc a rok výroby jakéhokoli vozidla můžete zjistit pomocí VIN neboli identifikačního čísla vozidla. Každé vozidlo je vybaveno číslem VIN, které je snadno dostupné.

Podle jakého čísla je lednička nejchladnější?

5
Pokud máte místo údaje o teplotě číselník, nejvyšší číslo je nejchladnější ( obvykle 5 ). Značky spotřebičů doporučují udržovat jej na nejchladnějším nastavení, ale pokud vám potraviny mrznou, zkuste jej snížit na hodnotu 4.

Jaká jsou čísla 1 až 5 na chladničce?

Jak změnit teplotu v chladničce s mrazničkou

Číselník displeje Nastavení teploty
0 Chladicí systém vypnutý
Minimální nebo 1 Nejteplejší nastavení
2 nebo 3 Doporučené nastavení
Maximální nebo 5 Nejchladnější nastavení

Kdo nyní vyrábí chladničky Frigidaire?

Electrolux
Společnost Frigidaire je vlastněna globálním výrobcem spotřebičů Electrolux , který existuje již více než 100 let. Produktová řada Frigidaire zahrnuje širokou škálu domácích spotřebičů.

Je lepší GE nebo Frigidaire?

Chladničky Frigidaire bývají účinnější s menší energetickou stopou, zatímco chladničky GE mají tendenci spotřebovávat měsíčně více elektřiny . GE. Společnost GE nabízí ve všech ohledech větší výběr než společnost Frigidaire, pokud jde o barvy, hladší povrchové úpravy a možnosti hardwaru.

Co znamenají modelová čísla chladniček Frigidaire?

Například Frigidaire označuje barvu desátou číslicí v čísle modelu a existuje 16 různých písmen, která představují barvy (E = černá ebenová, F = nerezová ocel, P = perleťově bílá) Výrobce. V mnoha případech představují výrobce první 3 číslice .

Jak zjistit datum výroby podle sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby . První číslo představuje ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Může chladnička vydržet 20 let?

Podle amerického ministerstva energetiky je průměrná životnost chladničky 12 let. Toto číslo se však liší v závislosti na zakoupeném typu a také na údržbě spotřebiče. Ve skutečnosti se může vadná chladnička rozbít během několika měsíců, zatímco dobře udržovaný spotřebič může vydržet až 20 let .

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: