Jak dekódovat číslo modelu John Deere?

Metoda První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru. První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.

Jak přečíst číslo modelu traktoru John Deere?

Zjistit číslo modelu a sériové číslo je stejně snadné jako najít identifikační štítek na stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu bude zobrazeno pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a sériové číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).
Stránka v mezipaměti

Jak dekódovat číslo modelu John Deere?

Lze podle výrobního čísla určit, z jakého roku je traktor?

Když chcete určit rok výroby traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení. K vyhledání roku výroby traktoru použijte tabulku výrobních čísel .

Co znamenají modelová čísla sekaček John Deere?

Pětku nemám, takže ji přeskočíme a pak sedmičku. Velká další číslice může být buď pětka, nebo trojka pětka znamená nafta trojka znamená plyn poslední číslice. Čtyři osm nebo devět čtyři. Znamená čtyřkolku.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru John Deere?

Rok výroby většiny modelů John Deere lze snadno zjistit pomocí webových stránek společnosti'. Pokud má traktor sedmnáctimístný kód VIN, desátý znak udává rok výroby .

Jaký je rok výroby traktoru John Deere model A?

Kdy byl traktor John Deere Model A představen? První traktor John Deere Model A byl vyroben v dubnu 1934 a byl vybaven působivým motorem o výkonu 25 koní a čtyřstupňovou převodovkou.

Jak zjistíte, z jakého roku je sekačka s pojezdem?

A najít díly pro vaši sekačku s pojezdem. Sekačky na trávu. Sériové číslo prvních šest číslic je zde datum. Takže máte první dvě číslice bude měsíc.

Jak zjistím rok výroby podle sériového čísla?

Určení data výroby na základě sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistit rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Datový kód motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno něco takového: 1013426. Číslo „13" označuje motor z roku 2013.

Jaké je číslo řady John Deere?

První číslo v čísle modelu představuje řadu nebo rodinu, do které traktor patří . Společnost John Deere vyrábí devět řad traktorů, které mají čísla od 1 do 9. Řada 1 (nazývaná také rodina 1) je nejmenší v rodině traktorů John Deere a je vyrobena pro sečení a práci na dvoře na malých pozemcích.

Jak zjistím, jaký model traktoru mám?

Kde najdete svůj model. Když sedíte na traktoru, identifikační štítek výrobku najdete na pravé spodní straně kapoty . Nyní, když jste našli číslo svého modelu…

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru John Deere 318?

Výrobní čísla traktorů John Deere 318 začínají v zásadě písmenem „M00318X“. Za ním'následuje skupina šesti číslic, například 285073. Celé výrobní číslo vyražené na štítku bude tedy vypadat asi takto: M00318X285073. Těchto posledních šest číslic označuje rok výroby .

Jaké jsou modely traktorů John Deere?

Výběr produktů velkých traktorů

  • Traktory pro pěstování řádkových plodin řady 6. 6R 175. Traktor. Šestiválcové motory John Deere FT PowerTech™. …
  • Traktory řady 7 pro řádkové plodiny. 7R 210. Traktor. Výkon motoru HP1: 231 Max | 210 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory pro řádkové plodiny řady 8. 8R 230. Traktor. Výkon motoru1: 253 Max | 230 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory řady 9 s pohonem 4WD. 9R 390. Traktor.

Jaký byl rok výroby traktoru John Deere model B?

John Deere Model B

John Deere B
Výrobce John Deere
Výroba 1935-1938 (nestylový),1939-1947 (válečné období/raný typ), 1948-1952 (pozdní typ)
Délka 120,5 palce (306 cm)
Šířka 85 palců (220 cm)

Jak zjistím, jaký je model mé sekačky?

Číslo modelu najdete nejčastěji u zapalovací svíčky na plechu vedle tlumiče výfuku. Na navíjecím startéru. Nebo pod krytem motoru.

Jak staré jsou sekačky John Deere?

Položení základů. Společnost John Deere pronikla na trh s travními traktory v roce 1963 uvedením modelu 110 v Horiconu ve Wisconsinu. Čtyřtaktní benzinový palubní motor měl výkon 7 k a využíval nárůstu sekání trávy, které se v té době stávalo oblíbenou volnočasovou aktivitou.

Která číslice VIN kódu dekóduje rok výroby?

Desátá číslice
Desátá číslice každého čísla VIN představuje rok výroby vozidla. Zde je jednoduchá tabulka roku VIN, která vám pomůže rozluštit rok výroby vašeho vozidla.

Jaký je formát data výrobního čísla?

Datová část představuje počet dní, které uplynuly od 01. ledna 1900 . Proto je datum sériové výroby '1' odpovídá 02. lednu 1900. Sériové datum '0' (nula) se nezapočítává. Pořadové datum '42004' odpovídá 01. lednu 2015.

Jak se čte číslo motoru?

Číslo motoru je šestimístné číslo, které následuje po třímístném kódu motoru. Můžete si všimnout, že číslo motoru obsahuje tři číslice, za kterými následuje dalších šest číslic. První tři číslice jsou kód motoru vašeho vozidla'a posledních šest číslic je číslo motoru vašeho vozidla'.

Jaký je datový kód motoru?

První znak – A – tento znak představuje měsíc, ve kterém byl motor vyroben . Písmeno „I“ se v abecedě vynechává. A = leden B = únor C = březen D = duben …. L = listopad M = prosinec Druhý/třetí znak – 13 – Tyto znaky představují rok výroby motoru.

Jaké jsou různé modely John Deere?

Výběr produktů velkých traktorů

  • Traktory pro pěstování řádkových plodin řady 6. 6R 175. Traktor. Šestiválcové motory John Deere FT PowerTech™. …
  • Traktory řady 7 pro řádkové plodiny. 7R 210. Traktor. Výkon motoru HP1: 231 Max | 210 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory pro řádkové plodiny řady 8. 8R 230. Traktor. Výkon motoru1: 253 Max | 230 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory řady 9 s pohonem 4WD. 9R 390. Traktor.

Co znamená řada u traktorů John Deere?

První číslo v čísle modelu představuje řadu nebo rodinu, do které traktor patří . Společnost John Deere vyrábí devět řad traktorů, které mají čísla od 1 do 9. Řada 1 (nazývaná také rodina 1) je nejmenší v rodině traktorů John Deere a je vyrobena pro sečení a práci na dvoře na malých pozemcích.

Jaká jsou čísla traktorů John Deere?

První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jak se pozná motor John Deere?

Každá pohonná jednotka má své individuální výrobní číslo . Štítek se sériovým číslem pohonné jednotky se nachází v blízkosti palivového čerpadla na pravé straně bloku válců. Těchto šest (6) číslic označuje výrobní číslo pohonné jednotky.

Co znamená sériové číslo na traktoru John Deere?

První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jaký je rozdíl mezi modely John Deere A a B?

Traktor John Deere Model B byl dvouradličný traktor na řádkové plodiny, který společnost John Deere vyráběla v letech 1935 až 1952 a jeho přímí následovníci se vyráběli až do roku 1960. Model B byl zmenšenou a levnější verzí traktoru John Deere Model A. Po něm následovaly modernizované modely 50, 520 a 530. Model B byl vyráběn v roce 1952.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: