Jak dekódujete čísla modelů John Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru. První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. John Deere má v současné době čtyři úrovně schopností: D, E, M a R.

Jak přečíst číslo modelu traktoru John Deere?

Zjistit číslo modelu a sériové číslo je stejně snadné jako najít identifikační štítek na stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu bude zobrazeno pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a sériové číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).
Stránka v mezipaměti

Jak dekódujete čísla modelů John Deere?

Jak zjistím rok výroby traktoru John Deere?

Rok výroby většiny modelů John Deere lze snadno zjistit pomocí webových stránek společnosti'. Pokud má traktor 17 znaků VIN, desátý znak vám řekne rok výroby .

Lze určit rok výroby traktoru podle výrobního čísla?

Traktor vyrobený v říjnu 1955 by byl považován za model "1956". Seznamy výrobních čísel téměř vždy uvádějí rok výroby, nikoliv skutečný kalendářní rok, kdy byl traktor vyroben .

Jaké jsou modely traktorů John Deere?

Výběr velkých traktorů

  • Traktory řady 6 pro řádkové plodiny. 6R 175. Traktor. Šestiválcové motory John Deere FT PowerTech™. …
  • Traktory řady 7 pro řádkové plodiny. 7R 210. Traktor. Výkon motoru HP1: 231 Max | 210 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory pro řádkové plodiny řady 8. 8R 230. Traktor. Výkon motoru1: 253 Max | 230 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory řady 9 s pohonem 4WD. 9R 390. Traktor.

Co znamenají čísla modelů sekaček John Deere?

Nemám pětku, takže tu přeskočíme a pak sedmičku. Velká další číslice může být buď pět, nebo tři pět znamená diesel tři znamená plyn poslední číslice. Čtyřka osmička nebo devítka čtyřka. Znamená čtyřkolku.

Jak poznáte, jaký je rok výroby sekačky s pojezdem?

A najít náhradní díly pro vaši sekačku s pojezdem. Sekačky na trávu. Sériové číslo prvních šest číslic je zde datum. Takže máte první dvě číslice bude měsíc.

Jaký je rok výroby mého traktoru?

Pro určení roku výroby traktoru s šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Co znamenají čísla na traktorech John Deere?

Obtisk. Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru.

Jak zjistím rok výroby výrobního čísla?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistit rok výroby motoru podle sériového čísla?

Kód data výroby motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno následující číslo: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Jaké je číslo řady John Deere?

První číslo v čísle modelu představuje řadu nebo rodinu, do které traktor patří . Společnost John Deere vyrábí devět řad traktorů, které mají čísla od 1 do 9. Řada 1 (nazývaná také rodina 1) je nejmenší v rodině traktorů John Deere a je vyrobena pro sečení a práci na dvoře na malých pozemcích.

Jaký je rozdíl mezi modely John Deere A a B?

Traktor John Deere Model B byl dvouradličný traktor pro řádkovou sklizeň vyráběný společností John Deere v letech 1935 až 1952, přičemž jeho přímí následovníci se vyráběli až do roku 1960. Model B byl zmenšenou a levnější verzí traktoru John Deere Model A. Po něm následovaly modernizované modely 50, 520 a 530. Model B byl vyráběn v roce 1952.

Jak zjistím, jaký je model mé sekačky?

Číslo modelu najdete nejčastěji u zapalovací svíčky na plechu vedle tlumiče výfuku. Na navíjecím startéru. Nebo pod krytem motoru.

Jaký byl rok výroby sekačky?

1830
1830 : První sekačka na trávu byla vynalezena a patentována v roce 1830 Edwinem Buddingem u města Gloucestershire v Anglii. Tato první sekačka byla určena především k sekání trávy na sportovištích, hřbitovech a rozsáhlých zahradách. Buddigův první stroj byl široký 19 palců a byl poháněn zezadu a vyroben z tepaného železa.

Co znamenají čísla na traktorech John Deere?

Obtisk. Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru.

Jaký je rok výroby traktoru John Deere model A?

John Deere Model A
Typ Řadový zemědělský traktor
Výrobce John Deere
Výroba 1934-1952
Délka 124 palců (310 cm)

Co znamená číslo modelu na traktoru?

Na traktoru je ale také spousta dalších čísel. Přímo tady pod ním. Přímo tady je motor. Číslo. A tady je další číslo, které je podle mě vstřikovací čerpadlo. Číslo.

Jaký je formát data sériového čísla?

Část s datem je počet dní, které uplynuly od 1. ledna 1900 . Proto je sériové datum '1' odpovídá 02. lednu 1900. Sériové datum '0' (nula) se nezapočítává. Pořadové datum '42004' odpovídá 01. lednu 2015.

Jak zjistit datum výroby?

Většina vozidel má VIN, jedinečný identifikační kód složený ze 17 znaků (číslic a písmen). Obsahuje informace o výrobci a datu výroby. Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici VIN .

Co vám řekne výrobní číslo motoru?

Sériové číslo může pomoci určit model motoru a také pomoci určit správné servisní díly a výměny na základě přerušení sériového čísla .

Jak zjistím velikost motoru podle sériového čísla?

Čtvrtý až osmý znak vám prozradí značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii . Devátý znak je bezpečnostní kód, který identifikuje VIN jako autorizované výrobcem.

Co znamená řada u traktorů John Deere?

První číslo v čísle modelu představuje řadu nebo rodinu, do které traktor patří . Společnost John Deere vyrábí devět řad traktorů, které mají čísla od 1 do 9. Řada 1 (nazývaná také rodina 1) je nejmenší v rodině traktorů John Deere a je vyrobena pro sečení a práci na dvoře na malých pozemcích.

Co je to řada D John Deere?

Traktory John Deere řady D představují nejvýkonnější a nejrobustnější traktory, které jsou k dispozici s pohonem 2wd a 4wd . Pokud chcete moderní a technologicky vyspělé traktory, pak je řada John Deere D ideální řadou. Řada John Deere D zahrnuje mnoho spolehlivých a odolných traktorů o výkonu od 36 k – 50 k.

Jak zjistím datum výroby sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím, jak je moje sekačka stará?

Je to jednoduché. Toto. Zde naleznete nálepku, která vám sdělí všechny informace. Máte zde číslo modelu a sériové číslo.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: