Jak poznáte, že je výrobek Apple pravý?

Model zařízení, barva, kapacita a předpokládané vypršení záruky by měly odpovídat údajům uvedeným na krabici. Dalším způsobem, jak zkontrolovat sériové číslo, je ověřit, zda se shoduje s databází společnosti Apple'. Můžete přejít na webové stránky společnosti Apple a poté zadat sériové číslo svého produktu Apple, abyste ověřili pravost svého zařízení.

Kde si mohu ověřit svůj produkt Apple?

Pokud máte originální obal svého produktu'můžete zkontrolovat čárový kód a zjistit sériové číslo . Sériové číslo svého produktu' můžete také najít na originálním dokladu o koupi nebo na faktuře. Nebo si vyberte produkt níže, kde najdete podrobnosti o zjištění sériového čísla.

Jak zjistíte, zda je výrobek Apple pravý?

Můžete zkontrolovat sériové číslo Apple?

V závislosti na produktu můžete jeho sériové číslo zjistit jedním nebo více z těchto způsobů: Zkontrolujte, zda je na povrchu výrobku vytištěno sériové číslo. V počítači Mac vyberte v nabídce Apple  > About This Mac. Na iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo hodinkách Apple Watch zvolte Nastavení > Obecné > O zařízení.
CachedPodobné

Mohu jít do prodejny Apple zkontrolovat pravost?

Vezměte je do Apple Storu a požádejte zaměstnance, aby je zkontroloval . Všechny originální produkty Apple mají sériová čísla.

Co je to originální doklad o koupi od společnosti Apple?

Je třeba zaslat společnosti Apple originální doklad o prodeji produktu, abychom mohli aktualizovat datum nákupu. Prodejní doklad s číslem účtenky, popisem produktu, původním datem nákupu, cenou a údaji o prodejci představuje platný doklad o nákupu .

Jak ověřit produkt Apple?

Přejděte do nabídky Apple  > Nastavení systému (nebo Předvolby systému) a poté klikněte na své jméno (nebo Apple ID). Klikněte na možnost Heslo > Zabezpečení > Získat ověřovací kód .

Jak ověříte, zda je iPhone originální?

Číslo. Číslo snadno zjistíte v nastavení, přejděte na stránku Obecné a O telefonu. A zde jsou informace o vašem iphonu. A také sériové číslo, jakmile číslo získáte.

Jaká je nejlepší stránka pro kontrolu sériového čísla Apple?

IMEI24.com – bezplatný nástroj pro kontrolu IMEI rozpozná váš model telefonu a ZDARMA zkontroluje informace o záruce telefonu.

 • Informace o záruce. Ověřte si záruku svého zařízení Apple a datum nákupu.
 • Úplná zpráva o telefonu. Získáte úplnou zprávu o svém zařízení Apple.
 • Potvrzení parametrů.
 • Původnost: V případě, že se jedná o zařízení s Androidem, můžete se obrátit na výrobce.

Jak poznáte rozdíl mezi originálem a padělkem Apple?

Velmi pečlivě zkontrolujte výřez, rámečky a modul fotoaparátu. Většina nejnovějších modelů iPhone je vyrobena z kovu a skla, které dohromady poskytují prémiový zážitek. Zkontrolujte také, zda je na spodní straně konektor lightning, protože iPhony se dnes nedodávají s portem USB typu C jako většina telefonů se systémem Android .

Jak vypadá doklad o koupi?

Nejběžnějším způsobem prokázání nákupu je prostřednictvím prodejního dokladu . Účtenkou může být faktura nebo jiný dokument, který uvádí informace o nákupu. Obsahuje datum, zaplacenou částku a popis zakoupené položky. Na účtenkách by mělo být uvedeno také jméno kupujícího a adresa prodávajícího.

Co se stane, když nemáte doklad o nákupu Apple?

Mohu získat zpět doklad o koupi? Obraťte se na místo, kde jste zařízení zakoupili. Pokud se jedná o obchod Apple Store, obraťte se na tento obchod.

Jak ověřím nákup v aplikaci Apple?

Jak ověřím nákupy v aplikaci?

 1. Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iTunes &; App Store.*.
 2. Klepněte na své Apple ID a potom klepněte na Zobrazit Apple ID. Možná budete vyzváni k přihlášení.
 3. Klepněte na možnost Spravovat platby. ( Pokud'používáte starší verzi iOS, klepněte na možnost Informace o platbách.) Poté přidejte, aktualizujte, změňte pořadí nebo odstraňte své platební metody:

Jaký je ověřovací kód?

Ověřovací kód je metoda bezpečnostní ochrany, kterou používají majitelé formulářů, aby zabránili zneužití svých formulářů internetovými roboty a jejich spamování. Existují různé typy ověřovacích kódů, ale nejčastěji se používá CAPTCHA. Ten generuje náhodný kód v obrázku vedle textového pole.

Jak poznáte, zda je iPhone originální, nebo repasovaný?

Jak tedy postupovat při kontrole, že je to'opravdu jednoduché První věc, kterou chcete jít, je přejít do nastavení. Jakmile se dostanete do nastavení. Chcete přejít do. Najděte toto obecné.

Jak si mohu iPhone před koupí zkontrolovat?

Ujistěte se, že na čočce fotoaparátu nejsou žádné škrábance, které by mohly bránit fotografování, a že bezdrátové nabíjení stále funguje.

 1. Doklad o koupi: V případě, že jste si pořídili iPhone iPhone, můžete si ho koupit. Požádejte prodávajícího, aby vám poskytl měkkou nebo tištěnou kopii originální účtenky. …
 2. Číslo IMEI. …
 3. Sériové číslo. …
 4. Pravost dílu. …
 5. Dotyková zkouška. …
 6. Test fotoaparátu. …
 7. Test reproduktorů. …
 8. Test mikrofonu.

Jak podle sériového čísla zjistím, zda je můj iPad originální?

A pak to zavřete a pak se ujistěte, že jste'připojeni k Wi-Fi, pokud máte iPad pouze s Wi-Fi. Nebo pokud máte mobilní data, ujistěte se, že máte prodat data, která'jdete otevřít.

Může mít falešný iPhone skutečné sériové číslo?

Nevěřte sériovému číslu na krabici použitého iPhonu; vždy si ho ověřte v nastavení iPhonu. To proto, že podvodníci mohou dodávat falešný iPhone v originální krabici od iPhonu . Pokud toto sériové číslo použijete k ověření pravosti, může se zařízení jevit jako pravé, ale nemusí tomu tak být.

Jak zjistíte, zda je produkt Apple repasovaný?

První písmeno v názvu modelu vám prozradí, v jakém stavu se váš iPhone'nachází: Pokud je první písmeno "M" nebo "P", váš telefon je originální (maloobchodní) model. Pokud je první písmeno "N", váš telefon byl renovován společností Apple . Pokud je první písmeno "F", váš telefon byl renovován operátorem nebo prodejcem třetí strany.

Jak společnosti ověřují doklad o koupi?

Tradiční systémy potvrzení o koupi vyžadují, aby spotřebitel zaslal určitou část obalu, jak ji definuje výrobce výrobku, spolu s pokladním dokladem nebo prodejní fakturou prokazující koupi výrobku , přičemž druhý z těchto dokladů je vyžadován při vrácení výrobku prodejci.

Jak lze prokázat nákup bez účtenky?

Mezi další formy dokladu o nákupu patří: výpis z kreditní nebo debetní karty . smlouva o výpůjčce. číslo účtenky nebo referenční číslo uvedené po telefonu nebo na internetu.

Můžete vyměnit neotevřené produkty Apple bez účtenky?

Pokud nemáte účtenku nebo doklad o koupi, můžete zboží Apple vrátit 'jako dárek' . Prodejny Apple a webové stránky sledují vaše nákupy prostřednictvím e-mailu, takže je docela obtížné dostat se do situace, kdy nemáte nějaký'doklad o nákupu Apple.

Mohu od společnosti Apple získat doklad o nákupu se sériovým číslem?

Pokud jste zakoupili v maloobchodní prodejně Apple, můžete jim zavolat a poskytnout sériové číslo zařízení a rozsah data, kdy bylo zakoupeno, a oni vám mohou poskytnout fakturu . Pokud bylo zařízení zakoupeno v internetovém obchodě, můžete jim zavolat a měli by vám ho také zjistit.

K čemu slouží ověřovací kód Apple?

Při dvoufaktorovém ověřování budete potřebovat ověřovací kód, abyste se mohli přihlásit pomocí svého Apple ID v novém zařízení nebo prohlížeči . Kdykoli se přihlásíte pomocí svého Apple ID v novém zařízení nebo prohlížeči, potvrdíte svou totožnost heslem a šestimístným ověřovacím kódem.

K čemu slouží ověřovací kód Apple ID?

Při prvním přihlášení k novému zařízení musíte zadat dva údaje – heslo Apple ID a šestimístný ověřovací kód, který se automaticky odešle na vaše telefonní číslo nebo se zobrazí na důvěryhodných zařízeních. Zadáním kódu ověříte, že novému zařízení důvěřujete .

Jak poznám, že můj produkt Apple není repasovaný?

První písmeno v názvu modelu vám prozradí, v jakém stavu se váš iPhone nachází : Pokud je první písmeno "M" nebo "P", váš telefon je originální (maloobchodní) model. Pokud je první písmeno "N", váš telefon byl renovován společností Apple. Pokud je první písmeno "F", váš telefon byl renovován operátorem nebo prodejcem třetí strany.

Jak poznáte rozdíl mezi klonem a originálním iPhonem?

Zkontrolujte specifikace na obalu.
Pokud byl váš nový iPhone dodán v krabici od iPhonu, mělo by na ní být uvedeno číslo modelu, sériové číslo a IMEI. Tato čísla by měla odpovídat tomu, co se zobrazí, když otevřete aplikaci Nastavení a vyberete Obecné > O telefonu. Pokud se specifikace neshodují, je možné, že váš telefon je klon.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: