Jak rozpoznám motor John Deere?

Motory John Deere se identifikují podle štítku se sériovým číslem motoru. Na štítku je uvedeno sériové číslo, počet válců, zdvihový objem motoru v litrech nebo v kubických palcích, možnost paliva, přirozeně přeplňovaný, přeplňovaný turbodmychadlem nebo turbo s dochlazováním (mezichlazení).

Jak zjistím, jaký motor John Deere mám?

Umístění výrobního čísla motoru John Deere:
Sériové číslo motoru najdete na štítku na motoru, obvykle na boku bloku.

Jak určím motor John Deere?

Jak vypadá výrobní číslo motoru John Deere?

Sériová čísla motorů John Deere mají obvykle 13 znaků . První dvě písmena označují, ve které továrně byl motor vyroben: TO (Dubuque, IA) CD (Sarran, Francie)
Cached

Kde se nachází výrobní číslo motoru traktoru John Deere?

Traktor na trávu má identifikační štítek obvykle pod pravým předním kolem. V opačném případě lze ID štítek nalézt u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru .
Cached

Jak dekódovat čísla modelů John Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru. První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.

Jak zjistím, jaký mám motor?

Jak zjistit typ motoru. Jaký typ motoru je ve vašem voze, můžete snadno zjistit kontrolou čísla VIN, které je uvedeno v návodu k obsluze'nebo pod kapotou . Číslo VIN lze ve většině případů nalézt také na přední straně palubní desky na straně řidiče'.

Jaký motor je v mé sekačce?

Motory používané v sekačkách na trávu mají obvykle čísla modelů vyražena přímo na krytu dmychadla, tepelném štítu tlumiče výfuku nebo několik centimetrů nad zapalovací svíčkou . V závislosti na stylu použitého krytu motoru mohou být kódová čísla motoru zakryta.

Jak identifikovat motor podle výrobního čísla?

Výrobní číslo je uvedeno na štítku motoru, který se často nachází na levé straně motoru. Obvykle první písmena a čísla identifikují motor , například DJ51279, abyste našli všechny díly, které máme pro váš motor k dispozici online.

Jak dekódovat výrobní číslo motoru?

Složení sériového čísla motoru

  1. číslo seznamu nebo seznamu sestavení, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 čísly.
  2. písmeno označující zemi.
  3. řada čísel označující výrobní linku, nazývaná také sériové číslo.
  4. písmeno označující rok výroby.

Kde se nachází výrobní číslo motoru John Deere 4430?

KAŽDÝ TRAKTOR 4430 MÁ NÁSLEDUJÍCÍ ŠTÍTKY SE SÉRIOVÝM ČÍSLEM: ZÁKLADNÍ TRAKTOR, MOTOR, VALNÍK A ZVUKOVÁ OCHRANA KAROSERIE. ŠTÍTEK SE SÉRIOVÝM ČÍSLEM ZÁKLADNÍHO TRAKTORU JE UMÍSTĚN NA ZADNÍ STRANĚ PŘEVODOVÉ SKŘÍNĚ. ŠTÍTEK SE SÉRIOVÝM ČÍSLEM MOTORU JE UMÍSTĚN NA PRAVÉ STRANĚ MOTORU ZA VSTŘIKOVACÍM ČERPADLEM .

Kde se nachází výrobní číslo motoru 4440?

Štítek se sériovým číslem je na zadní straně motoru 4440, nad vývodovým hřídelem .

Jak zjistím, jaký je výkon mého traktoru John Deere?

Modelová čísla traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem . První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má.

Mohu podle čísla VIN zjistit, jaký mám motor?

Ano. Znaky 4-8 na daném VIN označují výrobce vozidla, velikost a typ motoru .

Kde se nachází číslo motoru?

Zde je několik jednoduchých kroků k identifikaci čísla motoru vašeho vozu. Motor – nachází se na tělese motoru vozu. Výrobci dbají na to, aby číslo bylo velmi dobře viditelné. Je vytištěno na mentální nálepce a strategicky umístěno tak, aby bylo snadno viditelné po otevření kapoty vozu.

Jak zjistím, jaký je můj motor?

Najdete ho ve spodním rohu čelního skla na straně řidiče'-. Číslo VIN je identifikační číslo vašeho vozidla a podle něj můžete zjistit velikost motoru. V řadě čísel a písmen desáté zleva označuje modelový rok a osmé jsou kódy motoru.

Jak zjistím kód motoru?

Člověk. Najděte svou údržbovou nebo servisní knížku. A zpravidla na přední straně najdete identifikační štítek vozidla, který obsahuje. Váš ukončený kód. Pokud nemáte svou příručku pro majitele'.

Jak zjistím kód motoru z čísla VIN?

Své číslo VI n můžete také najít v technickém průkazu. A také na titulu vašeho vozidla. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm.

Lze z čísla VIN zjistit, jaký mám motor?

Znaky 4-8 na daném VIN označují výrobce vozidla, velikost motoru a typ. Chcete-li se o konkrétním VIN dozvědět více, zadejte jej zde. Co znamenají jednotlivé číslice v kódu VIN? Pomocí dekodéru VIN – jako je ten, který najdete zde – se můžete dozvědět, co jednotlivé znaky VIN prozrazují o daném jedinečném vozidle.

Jak podle výrobního čísla zjistíte, z jakého roku je motor?

Kód data výroby motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno následující číslo: 1013426. Číslo „13" označuje motor z roku 2013.

Můžete se podívat na číslo motoru?

Číslo motoru se nachází na tělese motoru vozidla'. Výrobci automobilů dbají na to, aby bylo číslo dobře viditelné. Je vytištěno na kovové nálepce a umístěno tak, aby bylo po otevření kapoty snadno viditelné.

Jaký je rok výroby modelu 4430 John Deere?

Traktory John Deere 4430. Traktory 4430's se vyráběly v letech 1973 – 1977 (Specifikace traktorů 4430's: John Deere 4430 Tractor Specs | Machinery Pete).

Jak přečíst výrobní číslo traktoru John Deere 318?

Sériová čísla traktorů John Deere 318 začínají v podstatě „M00318X“. Za ním následuje skupina šesti číslic, například 285073. Celé sériové číslo vyražené na štítku bude tedy vypadat asi takto: M00318X285073. Těchto posledních šest číslic označuje rok výroby.

Jaký je rozdíl mezi výkonem kloubového hřídele a výkonem motoru?

U traktorů existují dva typy koňských sil: Výkon motoru a výkon vývodového hřídele (PTO). Koňská síla motoru udává výkon, který motor produkuje. A PTO Hp označuje množství výkonu, které je k dispozici pro pohon různých nářadí .

Jaký je nejoblíbenější traktor John Deere, který byl kdy vyroben?

Model 4020 je jedním z nejoblíbenějších traktorů, které kdy společnost Deere & Company vyrobila. Rok 1965 přinesl standardní model 5020, který byl nejvýkonnějším modelem s pohonem dvou kol v oboru, spolu s modely 1020, 2020 a modelem 2510 o výkonu 54 koní (40 kW). V roce 1966 tvořil model 4020 48 % všech prodejů traktorů John Deere.

Jak zjistím kód motoru?

Kód motoru na výrobním štítku
V závislosti na značce a modelu vozu může být štítek umístěn na různých místech, nejčastěji: v motorovém prostoru, když stojíte před otevřenou kapotou vozu, podívejte se na levou stranu, hned za nádržku chladicí kapaliny . na krytu vačky . u převodovky .

Jak zjistím, jakou velikost motoru mám?

Zjištění velikosti motoru pro vozidlo, které právě vlastníte
Velikost motoru svého vozidla'můžete zjistit na nálepce na okně . Bude uvedena v části "Popis vozidla" v horní části okenní nálepky.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: