Jak se staráte o cherry rajčátka Chocolate Sprinkles?

Cherry rajčata zalévejte důkladně, ale ne příliš často (zpočátku by mělo stačit dvakrát týdně, v létě pak každý druhý den) a snažte se zalévat brzy ráno, aby rostliny do večera oschly. To pomáhá omezit problémy s chorobami. Kdykoli je to možné, používejte kapací hadice nebo hadice s rozprašovačem.

Jak pečujete o čokoládová cherry rajčata?

Stejně jako většina odrůd rajčat potřebuje i čokoládová třešeň plné sluneční světlo po dobu minimálně 6 hodin denně . Co to znamená? Kromě toho tato odrůda vyžaduje dobře propustnou, na minerály bohatou, kompostovanou půdu s vyrovnaným pH mezi 5,5 a 6,5.

Jak se staráte o cherry rajčata Chocolate Sprinkles?

Jak poznáte, že jsou rajčata Chocolate Sprinkles zralá?

Sklízí se. Rajčata Chocolate Sprinkles dozrávají přibližně 53 až 70 dní, obvykle na začátku léta nebo na podzim. Rajče je zralé a připravené ke sklizni, když je pevné a začíná červenat .
Cached

Jak se ořezávají čokoládová cherry rajčata?

1palcová, kulatá rajčata typu cherry. Rychlost růstu: Středně rychlý růst. Řez: Prořezávejte vyřezáváním odnoží (axilárních výhonků mezi stonky a listy), abyste vytvořili větší plody. Plody také dříve dozrávají, protože se k nim snáze dostane slunce.

Jak se pěstují čokoládová posypová rajčata?

Rajčata jsou choulostivé rostliny a jsou velmi náchylné k poškození mrazem. Semena začněte vysévat v interiéru 6-8 týdnů před posledním mrazem ve vaší oblasti. Vysejte 2 až 3 semena do buněk o velikosti 1 x 1 palec a po vyklíčení je prořeďte na 1 rostlinu. Semena zasypte 1⁄4 cm půdy a zajistěte stálou teplotu půdy 21-26 °C.
Cached

Mám uštipovat květy třešňových rajčat?

Nebo v případě rajčat. Obvykle konce květů hnijí, takže jakmile začnete přesazovat.

Měli byste rostliny třešňových rajčat zaštipovat?

Všechno ostatní, co jí stojí v cestě. Dobře. Tady vidíme třešňová rajčata a ta jsou tady, nebudeme je prořezávat, ale zůstanou v mezích, ano. A pak tu máte své dědičné odrůdy.

Jak dlouho trvá, než dozrají čokoládová cherry rajčata?

Čokoládová plodí velmi tmavě fialová, 1/2 oz. cherry rajčata na velké indeterminantní rostlině. Velmi sladká s výjimečnou rajčatovou chutí, tato odrůda v pokusech opravdu vynikla. Dozrává 65 dní po přesazení.

Jak velká jsou rajčata Chocolate Sprinkles?

Šířka 1″
Informace o odrůdě: Čokoládová posypka' je neurčitý typ rajčete. 'Čokoládová posypka' jsou sytě červené se zeleným pruhováním.

Musíte u cherry rajčat odřezávat konce?

Zde'je způsob, jak odříznout velké množství najednou. Vezměte dvě stejná plastová víčka, jedno z nich položte dolů a rajčata vyklopte. Přiklopte druhým víčkem a pak mezery prořízněte.

Mám zkrátit rostlinu cherry rajčat?

Jen. Aby se jim to nestalo, no, tohle není cherry rajče. Tohle je současné rajče. Ale jsou to malinké kuličky rodiče jsou malinké jako rybíz jsou to velmi velmi malá rajčátka.

Jak velká jsou čokoládová posypová rajčata?

Asi jeden palec
Čokoládový posyp je hybridní třešňové rajče velké asi jeden palec.

Jak vysoké vyroste rajče chocolate sprinkles?

Rajče 'Chocolate Sprinkles'

Obecný název: Chocolate Chocolate Chocolate Tomato:
Zóna mrazuvzdornosti: 1-13S/W Expozice: Slunce
Najdete svou zónu? Vyhledejte na Výška v dospělosti: 4-8'
Rozteč: 2-3' Přečtěte si našeho průvodce pěstováním
Dodává se jako: 1 PINTA 28,86 CU IN.

Mám nechat cherry rajčata na révě?

Dozrávání mimo vinnou révu prodlužuje sklizeň, kvalita bez rozdílu chuti. Domácí zahrádkáři by měli sklízet rajčata dříve než později . Mezi veřejností a domácími zahrádkáři panuje mylná představa, že rajčata zralá ve vinném keři mají lepší chuť.

Kdy bych měl přestat odštipovat květy rajčat?

A získáte tak mnohem silnější robustnější rostlinu, která'vám poskytne plody, které nebudou mít žádné problémy s výživou. Nebo v případě rajčat.

Mám z rostliny cherry rajčat odstřihnout odumřelé listy?

Prořezávání rostlin rajčat pomáhá nasměrovat energii rostliny'na produkci plodů spíše než na produkci většího množství listů . Odstranění odnoží a zažloutlých listů také podporuje větší plody, lepší proudění vzduchu, méně chorob a u rajčat pěstovaných v nádobách i lepší velikost.

Jak velká jsou čokoládová cherry rajčata?

1 palec
Tato třešňová rajčata mají atraktivní dužinu a slupku barvy portského vína a srovnatelně lahodnou a mnohostrannou chuť. Superproduktivní, indeterminantní rostliny vytvářejí trsy kulatých plodů o velikosti 1 palce . Zjistili jsme, že jsou příjemné, když je sklidíme několik dní před jejich plnou zralostí a pak je necháme dozrát v místnosti.

Jak chutná čokoládové cherry rajče?

Čokoládová rajčata dozrávají do sytě hnědé barvy a vyznačují se kouřovou, komplexní a zemitou chutí .

Jsou rajčata s čokoládovou posypkou dobrá?

Osvěžující variace na klasická červená třešňová rajčata 'Chocolate Sprinkles' vytváří velké množství poutavých, červeně a tmavě zeleně pruhovaných plodů s lahodnou chutí. Neurčité liány zajišťují nepřetržitý přísun malých plodů velikosti sousta. Tato odrůda je odolná vůči několika chorobám .

Za jak dlouho vyrostou čokoládová cherry rajčata?

Rajče Chocolate Cherry vytváří trsy rajčat s tmavým ruměncem. Rostlina je indeterminantní odrůda, která dozrává přibližně 70 dní. Mají svěží chuť a jsou skvělá do dekorativních salátů.

Jak dlouho nechat cherry rajčata na révě?

Jakmile dosáhnou plné velikosti, trvá v průměru dalších 20 až 30 dní, než dozrají a změní barvu ze zelené na žlutou až červenou. Třešňové a hroznové odrůdy mohou běžně vytvořit drobné, zralé, červené plody za celkem 25-30 dní od rozkvětu do sklizně.

Mám odstranit žluté listy z rostliny třešňového rajčete?

Obvykle není třeba se znepokojovat, pokud rostlina stále roste. Stačí žloutnoucí listy odstřihnout, aby se rostlina mohla soustředit na nový růst . Pokud vidíte pouze několik žlutých listů směrem ke spodní části rostliny, která již nějakou dobu roste, obvykle to není důvod k obavám.

Jsou čokoládová cherry rajčata dobrá?

Čokoládová třešňová rajčata – nemáte už jen z toho názvu hlad? Tato 1" purpurově červená, lahodná rajčata jsou skvělá na svačinu a dodají trochu sladkosti salátům a těstovinám .

Rostou cherry rajčata lépe v květináčích, nebo v zemi?

Pokud'hledáte zahradnické dobrodružství, které by vás dobře zásobilo chutným doplňkem k jídlu, měli byste zvážit pěstování cherry rajčat v květináčích . Na rozdíl od tradičnějšího pěstování budete mít při pěstování cherry rajčat v květináčích mnohem méně starostí s udržováním půdy bez plevele.

Mám odstraňovat spodní listy na rostlinách rajčat?

Když rostliny vyrostou, můžete pokračovat v odstraňování spodních listů až do výšky 18 cm od země, abyste zabránili šíření choroby . Pracujte, když jsou listy suché, abyste zabránili šíření choroby.

Kterou část rostliny rajčete odštipujete?

Tak můžete a pop, že a máte další rostlinu rajčete zdarma. Co se týče krmení. A obvykle, jakmile uvidíte první plody, které se začnou nasazovat, vypadají báječně.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: