Jak zjistím, jaký je model mého motoru Briggs and Stratton?

Jak poznám motor Briggs & Stratton? K identifikaci našich motorů se používají čísla modelu, typu a kódu vyražená přímo na motoru. Motory používané v sekačkách na trávu mají tato čísla obvykle vyražena přímo na krytu dmychadla, tepelném štítu tlumiče výfuku nebo několik centimetrů nad zapalovací svíčkou.

Jak mohu identifikovat svůj model motoru Briggs and Stratton?

První číslo na štítku označuje. Model. Druhé číslo označuje typ. A třetí číslo je kód tato tlačná sekačka je poháněna modelem 1-2-3 k0 k motoru.

Jak zjistím, jaký je model mého motoru Briggs and Stratton?

Jak zjistím, jaký je model mé sekačky?

Číslo typu najdete nejčastěji u zapalovací svíčky na plechu vedle tlumiče výfuku. Na navíjecím startéru. Nebo pod krytem motoru.

Jak najdu číslo dílu sekačky Briggs and Stratton?

Čísla dílů vašeho motoru Briggs & Stratton najdete v ilustrovaných seznamech dílů (IPL) vašeho motoru'. Abyste si mohli stáhnout a zobrazit správný IPL a určit správná čísla dílů pro váš konkrétní motor, musíte najít číslo modelu vašeho motoru (příklad: 12H702-0505-E1).

Jaký je rok výroby mého motoru Briggs and Stratton?

Kódové číslo motoru udává přesné datum jeho výroby. Tento systém poskytuje snadný způsob, jak určit stáří vašeho malého motoru. Následuje příklad výkladu data Kód 99011556: První dvě číslice (99) označují rok výroby .

Jak identifikujete motor podle výrobního čísla?

Vaše výrobní číslo je uvedeno na štítku motoru, který se často nachází na levé straně motoru. Obvykle první písmena a číslice identifikují motor , například DJ51279, abyste našli všechny díly, které máme online pro váš motor.

Jaké je číslo modelu motoru?

Číslo modelu motoru je obvykle číslo vyražené do kovu přímo na vašem motoru .

Jak přečíst výrobní číslo sekačky na trávu?

Tak to'je tak jednoduché, jako. Toto: Víte, že se jedná o model sekačky s motorem, který je určen k sekání, a proto je možné jej použít k sekání. Zde naleznete nálepku, která vám sdělí všechny informace. Máte zde číslo modelu a sériové číslo.

Jak zjistím datum výroby sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím výrobní číslo své sekačky na trávu?

Vyhledání čísla vašeho modelu sekačky

 1. Zadní levá strana žacího ústrojí výrobku' ….
 2. Spodní strana sedací části. …
 3. Povrch krytu prstů. …
 4. Zadní část krytu rámu mezi koly. …
 5. Pravá strana rámu. …
 6. Levá nebo pravá strana skříně startéru. …
 7. Zadní část rámu. …
 8. V blízkosti pouzdra startovacího lana.

Jaké je číslo dílu pro můj motor?

Výrobní číslo motoru je na kovovém štítku připevněném k bloku, který se obvykle nachází na levé straně motoru. Umístění štítku se u různých řad motorů liší.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého motoru?

Nejlepší odpověď. Motor bude mít alfanumerické číslo odlitku na straně spolujezdce (pravá strana) bloku, pod hlavami. První písmeno kódu určuje desetiletí (C=1960s, D=1970s, E=1980s), druhá číslice v kódu určuje konkrétní rok .

Jak zjistím model motoru podle čísla VIN?

Číslo VIN najdete v dolním rohu čelního skla na straně řidiče. V řadě čísel a písmen desáté zleva označuje modelový rok a osmé je kód motoru . Stačí prodavači v obchodě sdělit tyto dva znaky a máte vystaráno.

Jaký model má číslo motoru?

První dva řádky čísla motoru'je číslo modelu . Je alfanumerické a je vyryto na boku bloku napravo od navíječe. Třetí řádek je alfanumerický a je to také výrobní číslo.

Jaké je číslo motoru a číslo motoru?

Motor – Najdete ho na tělese motoru vozu' . Výrobci dbají na to, aby číslo bylo velmi dobře viditelné. Je vytištěno na mentální nálepce a umístěno strategicky tak, aby bylo snadno viditelné po otevření kapoty vozu.

Jak zjistím číslo motoru?

Číslo motoru je vidět na karoserii motoru vozu'a je dobře viditelné při otevření kapoty vozu, protože je vytištěno na kovové nálepce .

Jaké je modelové číslo sériového čísla?

Číslo modelu se vztahuje na celý jeden výrobek. Například všechny 32GB karty SD SanDisk Extreme stejné generace mají stejné číslo modelu. Sériové číslo odkazuje na jeden konkrétní produkt . Mohou tedy být vyrobeny stovky nebo dokonce tisíce kusů se stejným modelovým číslem.

Jak přečtu své sériové číslo?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby .

Jak zjistit rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Kód data výroby motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno něco takového: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Jak dekódovat datový kód?

Datové kódy jsou obvykle čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě čísla jsou pro týden, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Kde se nachází číslo modelu na tlačné sekačce Briggs & Stratton?

3 umístění čísel modelů motorů tlačných sekaček

 1. Na přední straně motoru přímo nad zapalovací svíčkou.
 2. Na přední straně motoru mezi symbolem OHV a čističem vzduchu.
 3. Vyraženo na plechu nad tlumičem výfuku, buď na pravé, nebo na levé straně.

Jak zjistím, z jakého roku je moje sekačka na trávu?

Druhý den dvě hodiny po sobě. Jedná se tedy o dvanáctý ročník. A poslední dva jsou rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994. Takto'zjistíte stáří své staré. Travního traktoru.

Co znamenají čísla na motoru Briggs and Stratton?

První jedna nebo dvě číslice udávají přibližnou kubickou velikost . B. První číslice za zdvihovým objemem označuje ZÁKLADNÍ KONSTRUKČNÍ ŘADU, týkající se konstrukce válce, zapalování, celkové konfigurace atd. C. Druhá číslice za zdvihovým objemem označuje ORIENTACI VÁLCE.

Jaká je číslice čísla motoru?

Číslo motoru je šestimístné číslo, které následuje po třímístném kódu motoru . Můžete si všimnout, že číslo motoru obsahuje tři číslice, za kterými následuje dalších šest číslic. První tři číslice jsou kód motoru vašeho vozidla'a posledních šest číslic je číslo motoru vašeho vozidla'.

Jak dekódujete výrobní číslo motoru?

Složení výrobního čísla motoru

 1. Seznamové číslo nebo seznam sestavení, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 číslicemi.
 2. písmeno identifikující zemi
 3. řada čísel označující výrobní linku, nazývaná také sériové číslo.
 4. písmeno označující rok výroby.

Existuje nějaký bezplatný způsob, jak vyhledat čísla VIN?

Zde je několik způsobů, jak si můžete bezplatně zkontrolovat VIN:

 1. Jedním z nejlepších míst, kde můžete získat bezplatné vyhledání VIN, je Národní úřad pro pojišťovací kriminalitu (NCIB). …
 2. CarFax. CarFax je lídrem v oboru, pokud jde o zdroje týkající se informací o vozidlech spotřebitelů'. …
 3. VINCheck.info.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: