Jak zjistím, jaký je rok výroby mého mezinárodního traktoru?

Když chcete zjistit rok výroby svého traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení. K vyhledání roku výroby použijte tabulku výrobních čísel traktorů.

Jak zjistím, jaký mám mezinárodní traktor?

Společnost International Harvester (IH) přidávala od 20. let 20. století na své traktory štítky s výrobním číslem, které pomáhaly identifikovat, o jaký model se jedná a kolikátý byl vyroben. Pokud byly na stroji provedeny změny nebo vylepšení, použití sériového čísla umožnilo společnosti IH zaznamenat změnu ve výrobní sérii.
Kešované stránky

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru International?

Jak přečíst sériové číslo stroje Farmall?

Takže X3 je typ paliva, které'je petrolejové. A b znamená pro nadmořskou výšku 5000 stop. Kdyby tam to B nebylo, tak by to byla standardní nadmořská výška. Nebo jsou jiná označení pro jiné výšky, například 8 000 stop.

Jaký byl poslední rok výroby traktoru International?

1985
Dne 14. května 1985 sjel z výrobní linky poslední traktor IH, model 5488 FWA.

Jak zjistím značku a model svého traktoru?

Trávníkové traktory mají identifikační štítek obvykle pod pravým předním kolem. V opačném případě lze ID štítek nalézt u levého zadního kola. Číslo motoru naleznete přímo na motoru

Jak identifikovat traktor?

Převodovka 4c je také v Julianově naa. Takže to'druhé číslo značí, o jakou převodovku se jedná. A nastavení vývodového hřídele hydraulické nastavení nastavené na polovinu.

Co znamenají čísla na traktoru?

První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla vyjadřují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice jsou reprezentovány písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jak přečtete výrobní číslo roku?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla výrobního čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

V jakém roce byl traktor Farmall vyroben?

1924
Společnost International Harvester (IH) uvedla v roce 1924 na trh Farmall, první komerčně úspěšný traktor pro pěstování řádků. Měl blízko sebe umístěná přední kola, která jezdila mezi rostlinami kukuřice nebo bavlny, a vysokou zadní nápravu, která při kultivaci přejížděla přes rostliny.

Jak starý je mezinárodní traktor?

První model traktoru vyrobený společností International Harvester. Tyto rané modely byly vozy s třecím pohonem a přidaným motorem IH "Famous", který dodával výkon. Na výtisku je uveden název "International Tractor of 1905". Jiné důkazy však naznačují, že první traktor International byl ve skutečnosti vyroben v roce 1906 .

Ve kterém roce přestal International vyrábět nákladní automobily?

1975
Ukončení výroby
Výroba vozů Pickup (a Travelall) skončila 5. května 1975 , kdy bylo vyrobeno pouze asi 6 000 kusů. Posledním vyrobeným vozem byl IH 200HD s kabinou a podvozkem s pohonem všech kol, vyrobený v továrně IHC've Springfieldu.

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla výrobního čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistíte stáří traktoru?

Mnozí z vás již pravděpodobně vědí, jak zjistit rok výroby traktoru podle výrobního čísla. Moje aplikace, Průvodce traktorem, a spousta písemných průvodců, například v katalogu Steiner nebo v jiných knihách, dokáže přiřadit rok k výrobnímu číslu.

Co je to modelové číslo na traktoru?

Ale na traktoru je také spousta dalších čísel. Přímo tady pod tím. Přímo tady je motor. Číslo. A tady je další číslo, které je podle mě vstřikovací čerpadlo. Číslo.

Jaké je VIN číslo traktoru?

Číslo VIN je jedinečný identifikátor, který je přidělen každému traktoru. Číslo VIN je uvedeno na rámu nebo bloku motoru traktoru.

Jak určit datum podle výrobního čísla?

První dva znaky výrobního čísla představují rok a měsíc výroby. Zbytek sériového čísla je pořadové číslo výroby, které má před prosincem 2007 (DM) sedm číslic a po něm osm číslic.

Jaké je datum na sériovém čísle?

Aplikace Excel ukládá data jako pořadová čísla, takže je lze použít při výpočtech. Ve výchozím nastavení je 1. leden 1900 pořadové číslo 1 a 1. leden 2008 je pořadové číslo 39448, protože je 39 447 dní po 1. lednu 1900. Většina funkcí automaticky převádí hodnoty data na pořadová čísla.

Jaký byl rozdíl mezi traktory International a Farmall?

Verze téhož traktoru Farmall a International nabývaly ještě více podobností – v mnoha případech se lišily pouze nápravy/pneumatiky a název na kapotě.

Jaké jsou modely traktorů Farmall?

Zemědělské traktory Farmall podle modelu

D-217 17 koní 1956 – 1962
F-12 14 hp[B] 1932 – 1938
F-14 16 k[B] 1938 – 1939
F-20 29 k[P] 1932 – 1939

Lze určit rok výroby traktoru podle výrobního čísla?

Traktor vyrobený v říjnu 1955 by byl považován za model z roku 1956. Seznamy výrobních čísel téměř vždy uvádějí rok výroby, nikoliv skutečný kalendářní rok, kdy byl traktor vyroben .

Jak dlouho vydrží mezinárodní nákladní automobily?

Naproti tomu návěs vydrží až 750 000 mil – a některé návěsy dosáhly hranice milionu mil! Když vezmete v úvahu průměrný nájezd 45 000 mil ročně, znamená to, že můžete očekávat přibližně 15 let provozu vašeho důvěryhodného nákladního vozidla.

Jaké motory používaly mezinárodní nákladní vozy?

International používal spíše vlastní vznětové motory. V 70. letech 20. století vyráběla společnost IHC vznětové motory DVT 573 V-8 o výkonu 240 a 260 koní (179 a 194 kW), které však nebyly příliš ceněny a prodalo se jich poměrně málo. Jejich motor DT 466 se začal vyrábět v roce 1974 a byl velmi úspěšný.

Která číslice udává rok v čísle VIN?

Desátá číslice čísla VIN slouží k identifikaci roku výroby vozidla pomocí řady číslic a písmen, jak je uvedeno v tabulce roku výroby čísla VIN.

Jaké je číslo mého modelu?

Nejjednodušší způsob, jak zjistit název a číslo modelu telefonu'je použít samotný telefon. Přejděte do nabídky Nastavení nebo Možnosti, sjeďte na konec seznamu a zaškrtněte 'O telefonu', 'O zařízení' nebo podobně . V seznamu by měl být uveden název zařízení a číslo modelu.

Jak dekódovat kód data?

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě jsou pro týden, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jak zjistit rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Datový kód motoru je zabudován v sériovém čísle za prvními dvěma čísly. Jako příklad lze uvést motor z roku 2013, který by měl toto číslo: 1013426. Číslo „13“ označuje motor z roku 2013.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: