Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru Case?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok výroby. Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933. Přibližně od roku 1938 zavedla společnost Case sedmimístný systém číslování.

Dokážete podle výrobního čísla určit rok výroby traktoru?

Traktor vyrobený v říjnu 1955 by byl považován za model z roku 1956. Seznamy sériových čísel téměř vždy uvádějí rok výroby, nikoliv skutečný kalendářní rok, kdy byl traktor vyroben .
Cached

Kde se nachází číslo VIN na traktoru Case?

Číslo VIN na traktoru Case můžete najít na několika místech. První místo, které hledejte, je pod kapotou na bloku motoru, hlavě válců na straně řidiče nebo na požární stěně . Dále jej hledejte na lištách rámu nebo příčnících tak, že se podíváte mezi pneumatiky a blatníky (nebo pod ně, pokud máte pneumatiky se širokým rozvorem).

Jak identifikuji svůj traktor?

Traktor lze nejlépe identifikovat podle výrobního čísla. Sériová čísla traktorů 9N-2N a 8N jsou umístěna na levé straně bloku motoru, těsně pod hlavou a za olejovým filtrem. Čísla obvykle nejsou vyražena příliš hluboko (nebo velmi rovně).

Kde se nachází výrobní číslo na traktoru Case 530?

Sériové číslo se u většiny traktorů Case nachází vyražené na výrobním štítku připevněném na přístrojové desce. Může být také na skříňce s nářadím.

Jak zjistit rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Datový kód motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno něco takového: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Jak podle výrobního čísla zjistíte rok výroby vozidla?

Desátý znak v sedmnáctimístném čísle VIN představuje modelový rok vozidla.

  1. Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. …
  2. Poznámka: Čísla VIN neobsahují písmena I (i), O (o), Q (q), U (u), Z (z) ani číslo 0 pro identifikaci modelového roku.

Jak přečíst výrobní číslo traktoru Case?

Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například sériové číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933. Přibližně od roku 1938 zavedla společnost Case sedmimístný systém číslování. Chcete-li určit rok výroby u sedmimístného čísla před rokem 1953, vezměte první dvě číslice a odečtěte čtyři.

Kolik číslic má VIN traktoru?

Takže číslo modelu traktoru bude na boku traktoru, číslo modelu čelního nakladače bude přímo zde. Ale na traktoru je také řada dalších čísel. Přímo pod

Jak zjistím značku a model svého traktoru?

Traktor na trávu má identifikační štítek obvykle pod pravým předním kolem . Jinak lze identifikační štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

V jakém roce byl vyroben traktor Case 530?

Technické údaje

Značka: Ji Case Model: Case Case 2: 530 Rok výroby: 1960-1969
Motor-Cyl(y)-CID: 4/188 Převodovka-STD: Volitelná:
Standardní: 12/3 Fwd/Rev Volitelná: 12/12 Mfwd-Std/Opt:
Pneumatiky-Std: Pneumatiky-Std Zadní: Pneumatiky-Std: Rozvor kol: palcový:
Otáčky Pto: 540 CAT I-3pt Hitch: True Kolik váží traktor Case 530?

J.I. Case 530

Rozměry & Pneumatiky

Rozvor
81,5 palce 207 cm Hmotnost
4000 liber 1814 kg Přední pneumatika
5.50-16 Zadní pneumatika
12.4-28 Lze určit rok výroby podle čísla VIN?

Každé vozidlo vyrobené od roku 1981 má jedinečné identifikační číslo vozidla, zkráceně VIN. Číslo VIN obsahuje údaje specifické pro vozidlo, ke kterému je připojeno, včetně roku výroby vozidla. Desátá číslice každého čísla VIN představuje rok výroby vozidla .

Která číslice udává rok v čísle VIN?

Desátá číslice čísla VIN slouží k identifikaci roku výroby vozidla pomocí řady číslic a písmen, jak je uvedeno v tabulce rok výroby čísla VIN.

Udává číslo VIN datum výroby?

Obsahuje informace o výrobci a datu výroby . Nejčastěji se rok výroby nachází na desáté pozici čísla VIN. Všimněte si, že v různých obdobích existovaly různé způsoby označování data výroby vozidla.

Která číslice čísla VIN udává rok výroby vozidla?

Desátý znak

Třetí číslice nebo písmeno slouží výrobci vozidla k určení, o jaký druh vozidla se jedná: osobní automobil, nákladní automobil, autobus atd. Desátý znak čísla VIN označuje rok výroby.
Jak určíte výrobní číslo?

Na spodní nebo zadní straně spotřebiče často najdete štítek se sériovým číslem . Můžete také zkontrolovat krabici nebo dokumentaci k výrobku, která byla dodána, pokud máte ještě obal.

Co znamenají čísla na traktoru?

První číslo označuje rodinu a další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Která číslice kódu VIN označuje rok výroby?

Desátý znak

Třetí číslice nebo písmeno slouží výrobci vozidla k určení, o jaký druh vozidla se jedná: osobní automobil, nákladní automobil, autobus atd. Desátý znak čísla VIN označuje rok výroby.
Může mi číslo VIN napovědět, jaký mám model?

Číslo VIN se obvykle skládá z:

Udává výrobce, rok výroby, značku a model , úroveň výbavy včetně jedinečných vlastností a specifikací.
Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Co znamená číslo modelu značky?

Číslo modelu znamená kombinaci písmen, číslic nebo znaků, které představují výrobce, značku, konstrukci nebo výkon spotřebiče .

Kdo vyrábí motory pro traktory Case?

Společnost Case IH má nepřekonatelnou výhodu ve spolupráci s jedním z největších a nejpokročilejších výrobců motorů v oboru: FPT Industrial .

Kolik váží traktor Case 580?

Provozní specifikace

Dodávaný proud alternátoru

90 A Maximální hmotnost
17545 liber (7,958 kg) Kapalina olejového systému
3,6 gal (11 l) Provozní napětí
12 V V Provozní hmotnost
14250 liber (6,464 kg) Jak zjistím rok a model podle čísla VIN?

Následující informace o identifikačních číslech vozidel (VIN) umístěných na podvozku pomohou určit rok výroby vozidla. Jak již bylo uvedeno, rok výroby vozidla'se označuje písmenem nebo číslem na 10. místě zleva v čísle VIN. Jak je uvedeno výše, desátý znak VIN označuje jeho modelový rok .

Jak dekódovat číslo VIN?

Dekódování čísla VIN

První znak udává, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. …

  1. Druhý znak označuje výrobce.
  2. Třetí znak vás informuje o typu nebo divizi vozidla.
  3. Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, typu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.
  4. Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru Case?

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: