Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru Massey Ferguson 135?

Massey 135 je oblíbený model z řady 100 Massey Ferguson. Massey Ferguson 135 se vyráběl v letech 1964-1975 a byl nástupcem modelu Massey Ferguson 35Massey Ferguson 35Fe35 je užitkový traktor vyráběný v Coventry v Anglii v letech 1956-1960. Model FE35 se vyráběl v době, kdy došlo ke sloučení firem Massey Ferguson a Massey- Harris – původní barva byla šedá a zlatá, která se koncem roku '57 změnila na červenou a šedou – barvy Massey Ferguson, ale nálepky Ferguson zůstaly.http://www.anglo-agriparts.com ‚ ferguson-fe35-serial-numbersFerguson FE35 Serial Numbers – Anglo Agriparts. Sériové číslo zjistíte tak, že se podíváte na přístrojovou desku pod sloupkem řízení.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru Massey Ferguson 135?

Jak starý je traktor Massey Ferguson 135?

Model MF135 byl prvním modelem řady MF100 a nástupcem modelu MF35. Výroba byla zahájena v roce 1964 a ukončena v roce 1975 , kdy ji nahradil model MF235.

Jak zjistíte modelový rok traktoru?

Když chcete určit rok výroby traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení . K vyhledání roku výroby použijte tabulku výrobních čísel traktorů.

Jaký je rok výroby traktoru Massey Ferguson?

TRAKTORY MASSEY FERGUSON – HISTORIE. Společnost Massey Ferguson vznikla spojením společností Massey-Harris a Ferguson v roce 1952 . Samostatné značky zůstaly zachovány až do roku 1958, kdy byly linky sloučeny a přejmenovány na Massey-Ferguson.

Jak přečíst sériové číslo traktoru Massey Ferguson?

Sériové číslo zjistíte tak, že se podíváte na přístrojovou desku pod sloupkem řízení . U modelů ho najdete také na pravé straně motoru pod bateriovou vanou.

Jak zjistíte, jak je traktor Ferguson starý?

Výrobní štítek by měl být u této řady traktorů umístěn na spodní straně přístrojové desky vpravo. Datový kód se nachází před pákou měniče převodovky (páka odezvy u modelu 135) a opět před vahadlem řízení. Podle těchto kódů bych měl být schopen datovat váš traktor do roku jeho výroby.

Kolik traktorů Massey Ferguson 135 bylo vyrobeno?

Během výroby, která trvala 14 let, bylo vyrobeno více než 340 000 traktorů MF 135, přičemž výroba dosáhla vrcholu v roce 1967, kdy bylo vyrobeno celkem 43 240 kusů.

Jaká je maximální rychlost traktoru Massey Ferguson 135?

Model Massey Ferguson 135 Multi-Power s dieselovým motorem Perkins o výkonu 45 k a maximální rychlostí pouhých 21,7 km/h je dnes nabízen v aukci na Harrogate Vintage Sale na výstavišti Great Yorkshire Showground.

Jaká je historie modelu Massey Ferguson 135?

Model 135 byl poprvé představen na Smithfield Show v roce 1964 jako součást řady Massey Ferguson 100, která nahradila stárnoucí model MF 35 . Byl vybaven motorem Perkins AD3. 152, který později poskytoval působivý výkon 47 k.

Jak starý je traktor Ferguson?

Pro další technický vývoj a předvedení potenciálním výrobcům byl postaven pouze jeden prototyp traktoru Ferguson System, známý jako Ferguson Black. V roce 1936 byly v Huddersfieldu v hrabství Yorkshire vyrobeny první sériové traktory Ferguson ve společnosti David Brown Company.

Jak se datuje výrobní číslo?

Určení data výroby na základě sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby . První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby.

Co znamenají výrobní čísla na stroji Massey Ferguson?

První tři písmena označují typ podvozku, typ motoru a typ spojky . Pokud je před začátkem číslic čtvrté písmeno, označuje volitelné typy převodovek.

Co znamená číslo VIN na traktoru Massey Ferguson?

Co znamená číslo VIN traktoru Massey Ferguson? Každý výrobce traktorů Massey Ferguson přiděluje každému vozidlu jedinečné identifikační číslo nazývané Vehicle Identification number (VIN). Toto VIN má délku 17 číslic a skládá se z písmen a číslic, které obsahují základní specifikaci vozidla .

Jak zjistím, jak starý je můj traktor Massey Ferguson?

Pro identifikaci modelu traktoru a roku výroby zkontrolujte štítky s výrobním číslem motoru (SN) . Štítek SN se v závislosti na modelu nachází na různých místech na přístrojové desce.

Kolik stál nový traktor Massey Ferguson 135?

Původní prodejní cena tohoto traktoru jako nového byla 885 liber (1 018 Kč) , jak uvádí inzerát.

Jaké jsou otáčky vývodového hřídele traktoru Massey Ferguson 135?

Otáčky motoru: Redukce motoru/PTO 3,12:1 dává 540 otáček PTO při 1684 e.r.p.m. a 721 otáček PTO při 2250 e.r.p.m. Výkon k dispozici: Výkon: 35 k při 540 ot/min (standardní britské otáčky).

Jaký motor používá společnost Massey Ferguson?

Traktory Massey Ferguson jsou vybaveny motory Iseki . Motory Iseki jsou k dispozici buď pouze jako traktor, traktor-nakladač-nakladač nebo traktor s nakladačem.

Vyráběl Ford traktory Massey Ferguson?

V roce 1938 uzavřela společnost Ferguson dohodu s Henrym Fordem o výrobě traktorů Ferguson System Ford-Ferguson, které používaly vlastní samoregulační tříbodový závěsný systém Ferguson, počínaje traktorem Ford-Ferguson 9N.

Lze nějak zkontrolovat sériové číslo?

Umístění sériového čísla se může lišit u jednotlivých položek a výrobců. Dokonce i stejné výrobky od stejného výrobce se mohou lišit. Většina výrobků má číslo vyryto někde na výrobku nebo mají štítek připevněný k výrobku . Obvykle také najdete informace na obalu.

Jaké je sériové datum?

Pořadové číslo data představuje celý a zlomkový počet dní od pevného, předem nastaveného data (0. ledna 0000) v proleptickém kalendáři ISO .

Jak přečtu své sériové číslo?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby .

Co můžete zjistit ze sériového čísla?

Sériové číslo je zásadní, protože vám řekne, kdy byl výrobek prodán . Je to užitečné, protože v případě problémů s výrobkem můžete zjistit, zda je ještě v záruce. To usnadňuje údržbu zařízení, protože před opravou můžete vždy zkontrolovat historii výrobku.

Jak přečíst číslo VIN traktoru?

Číslo VIN se nachází na pravé straně traktoru, poblíž přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje jak číslice, tak písmena . Prvních 9 znaků je kód výrobce'vozidla.

Co je to číslo modelu VIN?

Identifikační číslo vozidla (VIN) je 17místný kód složený z velkých písmen a číslic, který jednoznačně identifikuje vozidlo. Každé písmeno a číslo poskytují konkrétní informace o vozidle, včetně roku výroby, značky, modelu, velikosti motoru a výrobce.

Jak zjistím, jaký je model mého vozidla Massey Ferguson?

Jak zjistit číslo modelu traktoru Massey Ferguson

  1. Vyhledejte model nebo výrobní číslo vyražené na štítku na levé nebo pravé straně hlavního rámu. …
  2. Projděte si uživatelskou příručku dodanou s traktorem a zjistěte, zda je číslo modelu vytištěno na obálce, první nebo poslední straně.
  3. Tip: V případě, že se jedná o traktor, který je v provozu, je třeba se podívat na jeho údaje.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: