Jak zjistím, z jakého roku je moje sekačka MTD?

Pátý znak našich jedenáctimístných výrobních čísel výrobků udává poslední číslo roku, ve kterém byl výrobek vyroben.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mé sekačky?

Určení data výroby na základě výrobního čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mé sekačky MTD?

Jak mohu identifikovat svůj zahradní traktor MTD?

Číslo modelu MTD najdete na identifikačním štítku vašeho zařízení'umístěném na jednom z několika míst na stroji . Tento štítek je přibližně 2'' x3'' a obsahuje také název výrobku, adresu zákaznického servisu a telefonní číslo. Pro vyhledání náhradních dílů zadejte níže číslo modelu vašeho stroje MTD.
Kešované stránky

Jak přečíst výrobní číslo sekačky na trávu?

Tak to'je jednoduché. Toto: Sekačka na trávu je určena k sekání trávy, která je určena k sekání trávy. Zde naleznete nálepku, která vám sdělí všechny informace. Máte zde číslo modelu a sériové číslo.

Kde se nachází číslo modelu na mé sekačce MTD?

Vyhledání čísla modelu vaší sekačky

 1. Levá zadní strana žacího ústrojí výrobku. …
 2. Spodní strana sedací plochy. …
 3. Povrch krytu radlice. …
 4. Zadní část krytu rámu mezi koly. …
 5. Pravá strana rámu. …
 6. Levá nebo pravá strana skříně startéru. …
 7. Zadní část rámu. …
 8. V blízkosti pouzdra startovacího lana.

Kešované stránky

Dá se poznat rok výroby podle čísla VIN?

Každé vozidlo vyrobené od roku 1981 má jedinečné identifikační číslo vozidla, zkráceně VIN. Číslo VIN obsahuje údaje specifické pro vozidlo, ke kterému je připojeno, včetně roku výroby vozidla. Desátá číslice každého čísla VIN představuje rok výroby vozidla .

Jak zjistím rok a model svého čísla VIN?

Následující informace o identifikačních číslech vozidel (VIN) připevněných na podvozku pomohou určit rok výroby vozidla. Jak již bylo uvedeno, rok výroby vozidla'se označuje písmenem nebo číslem na desáté pozici zleva v čísle VIN. Jak je uvedeno výše, desátý znak VIN označuje jeho modelový rok .

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jedná se o stejný stroj MTD a stroj yard?

Yard Machines®
Od roku 1958, kdy z linky sjela první sekačka na trávu, navrhuje společnost MTD snadno použitelná venkovní elektrická zařízení a buduje si pověst bezkonkurenční kvality a spolehlivosti. Yard Machines® nabízí vybavení, které potřebujete k práci na zahradě.

Jaké je číslo modelu sériového čísla?

Číslo modelu označuje všechny kusy jednoho výrobku. Například všechny 32GB SD karty SanDisk Extreme stejné generace mají stejné číslo modelu. Sériové číslo odkazuje na jeden konkrétní výrobek . Mohou tedy být vyrobeny stovky nebo dokonce tisíce kusů se stejným modelovým číslem.

Jak zjistím, jaký je model mé sekačky?

Číslo modelu najdete nejčastěji u zapalovací svíčky na plechu vedle tlumiče výfuku. Na navíjecím startéru. Nebo pod krytem motoru.

Jak zjistím značku a model své sekačky?

U tlačných sekaček je číslo modelu motoru sekačky obvykle číslo vyražené na kovu přímo na motoru. Některé motory tlačných sekaček se dodávají s krytem nebo "krytem". Je třeba poznamenat, že tyto kryty se dodávají v různých barvách, velikostech a tvarech.

Jak dekódovat číslo VIN?

Dekódování čísla VIN

 1. První znak udává, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. …
 2. Druhý znak označuje výrobce.
 3. Třetí znak vás informuje o typu nebo divizi vozidla.
 4. Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, typu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Lze vyhledat model podle čísla VIN?

Jak použít dekodér VIN ke kontrole čísla VIN. Zadejte 17znakové identifikační číslo vozidla (VIN) do výše uvedeného pole a vyhledejte a okamžitě získejte zprávu o výrobci, značce, modelu a sérii, stylu karoserie, velikosti motoru, montážním závodě a modelovém roce.

Jak přečíst číslo VIN traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje jak číslice, tak písmena . Prvních 9 znaků je kód výrobce'vozidla.

V jakém roce byl traktor vyroben?

1892
V roce 1892 sestrojil John Froelich v okrese Clayton ve státě Iowa v USA traktor poháněný benzinem. Jednoválcový benzinový motor Van Duzen byl namontován na podvozku Robinson, který bylo možné ovládat a pohánět pomocí Froelichovy převodovky.

Co znamená zkratka MTD pro sekačku na trávu?

Vznikla jako výrobce nástrojů a lisovacích forem (Modern Tool and Die Company).

Používá společnost MTD motory Briggs and Stratton?

Tlačná sekačka MTD 20″ je vybavena motorem Briggs & Stratton o objemu 125 cm3, který poskytuje silný výkon. Tato sekačka má tři polohy sečení v rozmezí 1-1/4 in.

Jaké je číslo mého modelu?

Nejjednodušší způsob, jak zjistit název a číslo modelu vašeho telefonu& #39;je použít samotný telefon. Přejděte do nabídky Nastavení nebo Možnosti, sjeďte na konec seznamu a zaškrtněte 'O telefonu', 'O zařízení' nebo podobně. V seznamu by měl být uveden název zařízení a číslo modelu.

Jak poznat rozdíl mezi číslem modelu a sériovým číslem?

Název modelu je kombinací čísel a písmen (např. KD-43X8000H nebo WH-1000XM4). Sériové číslo se skládá pouze z čísel (např. 6007041). Je to jedinečný identifikátor, který označuje jedno zařízení.

Jak přečíst čísla modelů MTD?

Současná (1997 a novější) modelová a sériová čísla MTD mají obvykle 11 znaků. Znakem může být číslo, pomlčka nebo písmeno. Pokud by 0 představovala všechny číslice a/nebo pomlčky a X všechna písmena, měla by modelová a sériová čísla vypadat následovně: 00XX000X000 .

Jak zjistím číslo modelu a sériové číslo na traktůrku s pojezdem?

A stačí ho jen zatlačit nahoru. A právě tam u skříně s akumulátorem je uvedeno číslo modelu a sériové číslo. Takže pak můžete objednat téměř jakýkoli díl, který potřebujete, online. Opět je to přímo tam číslo značky.

Co znamenají čísla na sekačce na trávu?

Některé sekačky mají nastavení. A nebo písmena či čísla na samotných kolech. Jedna dva tři nebo čtyři a B nebo C ty.

Jaký je rok modelu podle čísla VIN?

Desátý znak v 17místném čísle VIN představuje modelový rok vozidla . Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Vypovídá číslo VIN o datu výroby?

Obsahuje informace o výrobci a datu výroby . Nejčastěji je rok výroby uveden na 10. pozici čísla VIN. Všimněte si, že v různých obdobích existovaly různé způsoby označování data výroby vozidla.

Co znamenají jednotlivé číslice v čísle VIN

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vozidla nebo výrobní divizi.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: