Jak mohu identifikovat žací ústrojí Craftsman?

Model a výrobní číslo sekačky Craftsman najdete většinou na horní straně sekačky. Pokud byste za ní stáli a používali ji, identifikační štítek by se nacházel na horní zadní části sekacího ústrojí, mezi koly.

Kde se nachází číslo modelu na sekacím ústrojí Craftsman?

U náhradních dílů, které se netýkají motoru, budete muset najít číslo modelu spojené se sekačkou. Samo toto číslo je obvykle vytištěno na štítku. U sekaček s pojezdem může být tento štítek

Jak mohu identifikovat žací ústrojí Craftsman?

Kde se nachází číslo dílu na žacím ústrojí?

Modelová čísla se obvykle nacházejí na sekacím ústrojí, rámu sekačky nebo pod sedadlem, pokud má sekačka sedadlo. Někdy jsou tato identifikační čísla vyryta do kovu nebo na kovové destičce, která je připevněna k sekačce. Někdy jsou možná na samolepce.

Jaký model sekačky Craftsman mám?

Číslo modelu je vytištěno na levé straně identifikačního štítku výrobku, který je připevněn na spodní straně sedadla, a začíná písmeny "CM" .
Cached

Jak zjistím model své sekačky na trávu Craftsman?

Vaše modelové číslo je devět jedna sedm bodů. Toto číslo můžete zadat do počítače. A najít díly pro vaši jízdu. Sekačky na trávu. Sériové číslo prvních šest číslic je zde.

Co znamenají čísla na sekačce na trávu?

Některé sekačky na trávu mají nastavení. A nebo písmena či čísla na samotných kolech. Jedna dva tři nebo čtyři a B nebo C ty.

Jak zjistím, jakou velikost sekacího ústrojí si mám pořídit?

Určení velikosti žacího ústrojí
Pro majitele domů, kteří mají k sekání jeden a půl až tři akry, je vhodná velikost sekačky s žacím ústrojím mezi 42″ až 48″ . Nad tři akry budete chtít něco většího. Před nákupem sekačky o velikosti 72″ pro trávníky větší než tři akry zvažte svůj terén.

Má sekací ústrojí sériové číslo?

Většina lidí si neuvědomuje, že existuje sériové číslo samotného šasi, jedno pro motor a případně i jedno pro samotné žací ústrojí . Mít tato čísla a mít správná čísla urychlí proces objednávání a zajistí lepší zákaznický servis.

Jak zjistím číslo modelu sekačky?

Na. Na přední straně motoru mezi krytem OHV a čističem vzduchu. Pomocí čísla modelu a typu můžete vyhledat návod k obsluze motoru a další informace na stránkách Briggs & Stratton comm.

Jaké je číslo modelu sekačky Craftsman 42?

T110
Plynová sekačka na trávu s převodovým pohonem 42″ a výkonem 17,5 HP* ( T110 ) | CRAFTSMAN.

Kde se nachází model sekačky na trávu?

Na. Na přední straně motoru mezi krytem OHV a čističem vzduchu. Pomocí čísla modelu a typu můžete vyhledat návod k obsluze motoru a další informace na stránkách Briggs & Stratton comm.

Znamenají čísla na sekačce palce?

Na obrázku níže jsou čísla kol sekačky na trávu 1-5, ale výška sečení je uvedena 1,18-3 palce. Pokud dáte sekačku na nastavení s číslem 3, pravděpodobně budete sekat na 2 palce. Vyberte si sekačku, která má vyšší nastavení sečení, a nepředpokládejte, že čísla odpovídají palcům .

Jaká čísla jsou na sekačce na trávu?

Určení velikosti pneumatik sekačky na trávu
Existují dva běžné systémy dimenzování a váš model pravděpodobně patří do jednoho nebo druhého. U systému dimenzování se dvěma čísly: První číslo je šířka pneumatiky v palcích. Druhé číslo je průměr ráfku v palcích .

Co znamenají čísla na sekačce?

Některé sekačky na trávu mají nastavení. A nebo písmena či čísla na samotných kolech. Jedna dva tři nebo čtyři a B nebo C ty.

Lze vyměnit žací ústrojí?

Jsou tedy sekací plošiny vyměnitelné? Paluby sekaček na trávu jsou z velké části zaměnitelné . Motory se vyměňují bez problémů. Nože a pohonné systémy se však mohou lišit.

Jaký je rozdíl mezi lisovaným a vyrobeným žacím ústrojím?

Jaký je rozdíl v lisovaných a vyrobených žacích ústrojích? Vyrobené žací ústrojí je obvykle vyrobeno z těžšího ocelového plechu a jedná se o svařované žací ústrojí. Lisované žací ústrojí je obvykle lehčí a plášť žacího ústrojí se tvoří pomocí velkých forem a lisů.

Jak vypadá číslo modelu Briggs and Stratton?

První číslo na štítku označuje. Model. Druhé číslo je typ. A třetí číslo je kód tato tlačná sekačka je poháněna motorem model 1-2-3 k0 to.

Kde je uvedeno číslo dílu na žacím noži?

Jak najít číslo dílu na noži sekačky? Nejlepším způsobem, jak najít náhradní nůž, je vyhledat číslo dílu vyražené na noži, obvykle někde mezi středovými otvory . Toto číslo lze použít k vyhledání náhradního nože OEM nebo křížového odkazu na vysoce kvalitní nože z náhradních dílů za sníženou cenu.

Kdo nyní vyrábí sekačky s pojezdem Craftsman?

Všechny sekačky Craftsman vyrábí společnost MTD . Cenové spektrum travních traktorů Craftsman sahá od modelů se zadním pohonem v ceně kolem 1 300 USD až po plně vybavené jednotky s hydrostatickým pohonem, které stojí více než 2 000 USD. Většina travních traktorů Craftsman je vybavena motory Briggs & Stratton a modely se 42palcovým záběrem patří k nejoblíbenějším.

Jaké je číslo modelu mé sekačky Briggs and Stratton?

Číslo modelu motoru je prvních 12 znaků vyražených do kovu přímo na vašem motoru na jednom ze dvou míst – na víku ventilů nebo na hliníkovém štítku .

Co znamenají čísla na sekacím ústrojí?

Některé sekačky na trávu mají nastavení. A nebo písmena či čísla na samotných kolech. Jedna dva tři nebo čtyři a B nebo C ty.

Jaké je nastavení výšky sekačky na trávu Craftsman v palcích?

Dvoupákové nastavení výšky sečení v 6 polohách umožňuje snadno měnit výšku sečení od 1,25" do 3,75" výšky .

Jsou čísla na sekačce v palcích?

Některé sekačky mají nastavení s písmeny nebo číslicemi na kolech. Může na nich být uvedeno „1 2, 3, 4“ nebo „a, b a c“. Tato čísla nemusí nutně odpovídat 1 palci, 2 palcům nebo 3 palcům . Musíte se podívat do návodu k obsluze, abyste zjistili, co tato čísla znamenají.

Jaké jsou dva typy žacích ústrojí?

Oba typy mohou mít své výhody, vyrobené žací plošiny se častěji používají v komerčních aplikacích a mají vyšší tuhost; lisované žací plošiny mají často lepší průtok vzduchu a jsou flexibilnější.

Kde se nachází číslo modelu Briggs and Stratton?

Jak se pozná motor Briggs & Stratton? K identifikaci našich motorů se používají čísla modelu, typu a kódu, vyražená přímo na motoru , která se používají k identifikaci motorů. Motory používané v sekačkách na trávu mají tato čísla obvykle vyražena přímo na krytu dmychadla, tepelném štítu tlumiče výfuku nebo několik centimetrů nad zapalovací svíčkou.

Jak najdu číslo dílu motoru Briggs and Stratton?

Čísla dílů vašeho motoru Briggs & Stratton najdete v ilustrovaných seznamech dílů (IPL) vašeho motoru'. Abyste si mohli stáhnout a zobrazit správný IPL a určit správná čísla dílů pro váš konkrétní motor, musíte najít číslo modelu vašeho motoru (příklad: 12H702-0505-E1).

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: