Jak zjistím, kdy byl můj motor vyroben?

Kód data výroby motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly. Jako příklad lze uvést motor z roku 2013, který by měl následující údaje: 1013426. Číslo „13" označuje motor z roku 2013.

Jak zjistím, kdy byl můj motor vyroben?

Kódové číslo motoru'udává přesné datum jeho výroby. Tento systém poskytuje snadný způsob, jak určit stáří vašeho malého motoru. Následuje příklad výkladu data Kód 99011556: První dvě číslice (99) označují rok výroby.
Podobná stránka

Jak zjistím, kdy byl můj motor vyroben?

Jak dekódovat výrobní číslo motoru?

Složení výrobního čísla motoru

 1. Seznamové číslo nebo seznam sestavení, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 číslicemi.
 2. Písmeno označující zemi.
 3. řada čísel udávající výrobní řadu, nazývaná také sériové číslo.
 4. písmeno označující rok výroby.

Kešované stránky

Co vám řekne výrobní číslo motoru?

Sériové číslo může pomoci určit model motoru a také pomoci určit správné servisní díly a výměny na základě přerušení sériového čísla .

Jak zjistit datum motoru GM?

Vyražená čísla jsou sadou čísel doslova vyražených do bloku. Tato čísla jsou vyražena do obrobené podložky před hlavou válců na straně spolujezdce – více než to je zakryto alternátorem. Tato čísla vám prozradí, kde byl motor smontován, datum výroby a přídavný kód.

Lze vyhledat motor podle čísla VIN?

Pomocí výše uvedeného dekodéru VIN získáte klíčové informace o svém voze nebo ojetém voze, jehož koupi zvažujete. Když provedete vyhledání VIN pomocí bezplatného nástroje pro kontrolu VIN od společnosti Carfax'můžete zjistit, kdy a kde bylo vozidlo vyrobeno, značku, model a výbavu vozidla, motor, který má, a další .

Dokážete z VIN kódu zjistit motor?

Dekódování vašeho VIN
Prozradí vám zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak vám řekne typ nebo divizi vozidla. Čtvrtý až osmý znak vám řekne značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii .

Kde najdete identifikační číslo motoru?

Číslo motoru najdete na tělese motoru vozidla'. Výrobci automobilů dbají na to, aby bylo číslo dobře viditelné. Je vytištěno na kovové nálepce a umístěno tak, aby bylo po otevření kapoty snadno viditelné.

Jak porovnáte čísla motoru s číslem VIN?

Obvykle se nachází na přední straně vozidla u spolujezdce. Pokud se jedná o vozidlo se shodnými čísly, pak by se informace, které vám poskytne razítko motoru, měly shodovat s motorem, který byl podle VIN původně ve vozidle .

Říká vám číslo VIN, o jaký motor se jedná?

Najděte ho ve spodním rohu čelního skla na straně řidiče'. Číslo VIN je identifikační číslo vašeho vozidla a podle něj můžete zjistit velikost motoru . V řadě čísel a písmen desáté zleva označuje modelový rok a osmé jsou kódy motoru.

Jak přečíst sériová čísla motorů Chevy?

Pokud se jedná'o novější blok. Jako např. Ten v mém Camaru. Tady je to blok Vortech roller style. Je to. Může být na straně spolujezdce vzadu.

Z jakého roku je můj motor Chevy?

ČÍSLO VYRAŽENÍ KÓDU MOTORU
Všechny motory jsou opatřeny identifikačním kódem motoru, který se skládá z kódu montážního závodu, data výroby a přídavného kódu. Kódy motoru V8 jsou vyraženy na podložce těsně před hlavou válců na pravé straně (u spolujezdce). Datum výroby motoru musí předcházet datu výroby vozu, jinak je něco v nepořádku.

Mohu zdarma zkontrolovat historii VIN?

Jedním z nejlepších míst, kde můžete získat bezplatné vyhledávání VIN, je Národní úřad pro pojišťovací kriminalitu . NCIB je platforma, která vám pomůže zkontrolovat historii vašeho vozidla. Její používání je také velmi jednoduché, protože má pro vaše pohodlí připravený nástroj pro kontrolu VIN.

Jaké je datum výroby čísla VIN?

Většina vozidel má číslo VIN, což je jedinečný identifikační kód složený ze 17 znaků (číslic a písmen). Obsahuje informace o výrobci a datu výroby. Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici čísla VIN .

Vypovídá číslo VIN o datu výroby?

Obsahuje informace o výrobci a datu výroby . Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici čísla VIN . Všimněte si, že v různých obdobích existovaly různé způsoby označování data výroby vozidla.

Jak zjistím datum výroby podle čísla VIN?

Vy. Rok výroby vozidla můžete zjistit také podle desáté číslice kódu PIN. V tomto případě je to'C, což by znamenalo, že se jedná'o model 2012 v závislosti na. Na roce výroby vašeho vozidla.

Kde je na motoru vyraženo číslo motoru?

Na bloku motoru
Číslo motoru je vyraženo na bloku motoru v blízkosti převodovky na přední levé straně proti chladiči .

Kde je identifikační číslo motoru GM?

Jako např. Ten v mém Camaru. Tady je to blok Vortech roller style. Je to. Může být na zadní straně spolujezdce. Takže to je něco, na co si musíte dát pozor, nevyšilujte, pokud je to na té straně. Někdy.

Kterou číslicí ve VINu zjistíte kód motoru?

Číslo VI n najdete také v technickém průkazu. A váš titul. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm.

Dozvíte se z VINu, jaký je typ motoru?

Dekódování vašeho VIN
Prozradí vám zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak vám řekne typ nebo divizi vozidla . Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, stylu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Která číslice v kódu VIN GM je kód motoru?

Osmá číslice
Kód RPO můžete určit, pokud máte k dispozici identifikační číslo vozidla (VIN) z původního vozidla. Vyhledejte 8. číslici VIN. Pro identifikaci motoru nahlédněte do níže uvedených tabulek.

Jak dekóduji číslo VIN vozu Chevrolet?

Jak dekódovat číslo VIN vozu Chevrolet

 1. První pozice: země původu.
 2. Pozice 2-3: informace o výrobci.
 3. Pozice 4-8: informace specifické pro vozidlo.
 4. Pozice 9: kontrolní číslice VIN.
 5. Pozice 10: rok výroby.
 6. Pozice 11: montážní závod.
 7. Pozice 12-17: výrobní číslo vozidla.

Jak dekódujete číslo VIN na voze Chevrolet?

První číslice označuje divizi GM (Chevrolet), druhá číslice modelový rok a třetí číslice montážní závod . Pokud se jedná'o původní motor, zbývající číslice by měly odpovídat posledním 6 číslicím celého VIN.

Existuje bezplatná alternativa ke Carfaxu?

VINcheck.info propaguje své zprávy o historii vozidla jako bezplatnou alternativu ke zprávám od společnosti Carfax a jejích konkurentů . AutoCheck nabízí zdarma pouze dvou- nebo třímístné skóre historie vozidla, které hodnotí historii vozidla'. Chcete-li získat úplnou historii vozu, musíte si zprávu zakoupit.

Existuje bezplatná verze Carfaxu?

Bezplatná zpráva CARFAX je k dispozici také prostřednictvím mnoha webových stránek prodejců . Při prohlížení nabídky ojetých vozů u prodejců hledejte odkazy na bezplatné zprávy CARFAX. Pokud odkaz není k dispozici, kontaktujte prodejce a požádejte ho o zprávu CARFAX. Bezplatné zprávy CARFAX jsou k dispozici v mnoha autobazarech ve vašem okolí.

Jak zjistím výrobní list z čísla VIN?

Jedná se o dvoufázový proces: Krok 1: Přejděte na stránku https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/ a zadejte celý VIN do dekodéru VIN NHTSA'a poté klikněte na tlačítko Dekódovat VIN. Krok 2: Podívejte se do pole ve spodní části výsledku stránky, kde je výslovně uveden výrobní závod a země pro hledané vozidlo.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: